Пост-реліз 2020

Розбір робочих маркетингових інструментів, поради щодо просування гемблінг-проєктів і море нетворкінгу: як відбулася Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020?

4 листопада компанія Smile-Expo провела Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020, яка присвячена практичному застосуванню партнерського маркетингу в гемблінг-вертикалі. Захід був наповнений інформативними доповідями та дивував цікавими форматами нетворкінгу.

Подія об’єднала на одному майданчику досвідчених вебмайстрів і арбітражників, SEO-фахівців, digital-маркетологів, рекламодавців, представників партнерських програм і багатьох інших, чия діяльність пов’язана з розвитком і просуванням грального бізнесу.

Модераторами івенту були співзасновник СРА-мережі Papa Karlo Костянтин Карпалов і глава юридичного відділу Law & Trust International Тетяна Клименко.

Results of Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 - 1

Про доповіді спікерів

Першим на KiAC 2020 виступив керівник SEO.UA Тарас Гуща. Він пояснив, як просувати сайти, щоб вони потрапляли до 10-ки пошукової видачі. Експерт розповів про переваги уніграмм і дав поради щодо досягнення максимальної релевантності документа за низькочастотними запитами.

У доповіді Head of SEO в Develux Георгія Рисака мова йшла про ефективні SEO-рішення для гемблінг-проєктів, які орієнтовані під західні ринки. Експерт розглянув перші кроки, які варто робити для успішного просування сайту. Окрім цього, він назвав головні помилки, які заважають онлайн-ресурсам розвиватися.

Засновниця Gagarin Partners Інна Бабич розповіла про акції, які організовують партнерські програми, та їхню важливість для афіліат-бізнесу. Спікерка поділилася досвідом Gagarin Partners в організації конкурсу, у межах якого з-поміж найкращих партнерів розіграли $250 000. Також вона зробила огляд рекламних проявів для залучення вебмайстрів.

Про те, як перевірити партнерську програму на чесність, розповів засновник Mafia Partners Konstantine777. Він розглянув 12 правил, дотримання яких може допомогти афіліатам уникнути співпраці з недобросовісною партнеркою та захистити себе від втрати коштів. Зокрема, експерт рекомендував звертати увагу на наявність у статистиці деталізації щодо гравців та вивчати рекламовані продукти.

Results of Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 - 2

Велику цікавість публіки викликав виступ засновника Red Hamster Владислава Плужниченка. Він докладно розібрав сім способів масштабування маркетингових кампаній, які допомагають лити трафік на великих обсягах. До ефективних методів він відніс дублювання адсета, сегментацію, ретаргетинг тощо.

Тему «Управління великими проєктами у висококонкурентному середовищі гемблінгу» розкрив власник SEO.Capital Андрій Капельцов. На думку спікера, щоб онлайн-майданчик був успішним, важливо правильно організувати діяльність SEO-відділу, забезпечити якісну роботу служби підтримки, створити оптимальні умови для співпраці партнерської програми з вебмайстрами, а також подбати про безперебійне здійснення платежів та інші чинники.

Доповідь Аліни Плющ – керівниці практики приватних клієнтів в Sayenko Kharenko – була присвячена розбору труднощів, із якими іноземні гемблінг-компанії можуть зіткнутися під час виходу на український ринок. Експертка припустила, що історія незаконних операцій може перешкодити закордонним операторам отримати місцеву ліцензію.

Founder SI1ICON Marketing Company Людмила Кривко під час свого виступу виділила головні тренди в iGaming-сфері, дала рекомендації щодо запуску продуктів у цій ніші та вибору форматів під час кризи. Спікерка пояснила, як визначити цільовий ринок та які канали використовувати для видобутку трафіку.

Максим Шейко, засновник арбітражної команди TopinAd, розповів про особливості роботи в гемблінг-вертикалі й уточнив, на які нюанси потрібно звертати увагу, щоб отримувати високий профіт. Він дав поради щодо створення креативів і навів кілька ідей щодо їхнього оформлення.

Results of Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 - 3

Про круглий стіл

У межах KiAC 2020 пройшов круглий стіл на тему «Трансформація українського ринку онлайн-гемблінгу: юридичні ризики, поточний стан і перспективи».

В обговореннях брали участь троє топових юристів, які мають досвід роботи у сфері азартних ігор:

  • Аліна Плющ – членкиня правління Української асоціації ігрової індустрії.
  • Артем Кузьменко – партнер юридичної фірми Eterna Law.
  • Ганна Буяджи – керівна партнерка юрфірми VigoLex.

Під час круглого столу експерти обговорили, у чому причина популярності онлайн-гемблінгу та як на цей сегмент ринку вплинули карантинні обмеження, введені через пандемію COVID-19. Вони розібрали положення українського законодавства, у яких зазначені вимоги до організаторів азартних ігор в Інтернеті, і висловили свою думку щодо конкурентоспроможності та перспективності місцевого ринку онлайн-гемблінгу.

Results of Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 - 4

Про покерний турнір на KiAC 2020

Щоб гості могли розважитися та зануритися у світ гемблінгу, у VIP-зоні заходу було проведено покерний турнір. Організатор гри – партнерська програма Gagarin Partners.

У турнірі з холдему брали участь володарі VIP-квитків. За підсумками гри визначили трьох переможців. Вони отримали такі подарунки від організатора:

  • 1-ше місце – сертифікат на поповнення балансу в покер-румі Pokerdom на $500 і кубок переможця;
  • 2-ге місце – сертифікат на поповнення балансу в Pokerdom на $300;
  • 3-тє місце – сертифікат на поповнення балансу в Pokerdom на $200.

Results of Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 - 5

Про нетворкінг і вечірку

Головна сила Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 – у нетворкінгу. Саме тому на заході були створені всі необхідні умови для продуктивного спілкування, обміну контактами та заведення корисних знайомств.

Results of Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 - 6

Results of Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 - 7

Щоб гості отримали максимум користі від відвідування конференції, на KiAC 2020 організували speed-dating і знайомства завдяки гральним картам.

А після закриття офіційної частини програми відбулася вечірка, де власники VIP-квитків, спікери та представники спонсора продовжили нетворкінг, але вже в неформальній атмосфері. На афтепаті на гостей чекали закуски, напої, виступ професійної кавер-виконавиці, діджея та артистів балету.

Results of Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 - 8

Спонсор KiAC 2020

Платиновий спонсор заходу – партнерська програма 1win Partners. Це офіційна партнерка букмекерської компанії 1win. Прямий рекламодавець пропонує офер у гемблінг- і беттінг-нішах. Гарантує щедрі виплати та вигідні умови співпраці.

З послугами 1win Partners гості могли ознайомитися на окремому стенді.

Smile-Expo дякує спонсору за надану підтримку та буде рада подальшій співпраці!

Results of Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 - 9

Відгуки про конференцію

Гості Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 високо оцінили рівень організації заходу. З-поміж основних переваг івенту вони виділили зацікавлену аудиторію, зручні умови для нетворкінгу й актуальність доповідей.

Загальну атмосферу на конференції передають ці відгуки відвідувачів:

«Чудова організація. Багато хорошого матеріалу від доповідачів. Якісна аудиторія».

«Конференція була жива. Усі спілкувалися одне з одним».

«На заході був шикарний нетворкінг».

Команда організаторів дякує спонсорам, спікерам, інфопартнерам і гостям за участь у конференції!
Чекаємо вас на наступних івентах, присвячених гемблінгу та партнерському маркетингу.