Знайомтеся! Співзасновник і головний виконавчий директор Neurotrack.tech Віталій Міняйло – спікер Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021

Знайомтеся! Співзасновник і головний виконавчий директор Neurotrack.tech Віталій Міняйло – спікер Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021

Нейромаркетинг допомагає розробляти беттінг-сайти та мобільні застосунки, які залучають максимальну увагу ЦА. Як застосовувати нейромаркетингові дослідження для просування iGaming-майданчиків? 4 листопада на KiAC 2021 розповість Віталій Міняйло – співзасновник і головний виконавчий директор Neurotrack.tech.

Спікер виступить із доповіддю на тему «Як завдяки структурі сайту утримати увагу користувача: поради й інсайди».

Він пояснить, як технології нейромаркетингу дають змогу визначити сліпі зони на сайті, розбере, якими мають бути інтерфейс ресурсу та структура тексту. Окремо спікер дасть рекомендації щодо підвищення ефективності гемблінг-майданчиків.

Віталій очолює компанію Neurotrack.tech, яка використовує нейронауку для розроблення сайтів і мобільних застосунків для iOS/Android. Надає маркетингові послуги та допомагає оптимізувати рівень конверсії.

Експерт спеціалізується на створенні ПЗ і нейромаркетингових дослідженнях. Також він компетентний у сферах штучного інтелекту та нейронних мереж.


Приходь на KiAC 2021, щоб дізнатися, яким має бути сайт із високою конверсією, і постав запитання видатному експерту.

Придбати квиток на конфу >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 101 голоси, середня 4.3 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.