Зустрічай учасника демозони KiAC 2021 – маркетингове агентство для просування гемблінг-проєктів Revpanda

Зустрічай учасника демозони KiAC 2021 – маркетингове агентство для просування гемблінг-проєктів Revpanda

Зацікавлений в успішному просуванні гральних онлайн-проєктів і залученні якісної аудиторії? Тоді тобі точно варто звернути увагу на маркетингову компанію Revpanda, яка 16 червня представить свої послуги в демозоні Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021.

Revpanda – це універсальне агентство digital-маркетингу, яке спеціалізується на просуванні проєктів у гемблінг-вертикалі. Займається розробленням високоефективних маркетингових стратегій, допомагає залучити цільову аудиторію та збільшити дохід.

Офіс компанії розташований у Ризі, а її співробітники працюють у всьому світі.

З-поміж послуг, які надає Revpanda:

  • Розроблення сайтів будь-якої складності та повне їхнє оформлення.
  • SEO-просування. Агентство застосовує найкращі тактики оптимізації гемблінг-сайтів, які допомагають виводити ресурси в топ пошукової видачі.
  • Лінкбілдинг. Створює мережу посилань для сайту та підіймає бренд на вершину SERP.
  • Бренд-менеджмент.
  • Доступ до CRM-системи. Створює ефективну базу даних про клієнтів, зберігаючи довіру найбільш лояльних і залучаючи нову аудиторію.
  • Управління контекстною рекламою.
  • Багатомовний копірайтинг: наповнення сайту якісними текстами понад 70 мовами.
  • Точний переклад будь-яких текстів.

У портфоліо Revpanda вже понад 150 успішних кейсів. Використовуючи традиційні та новаторські техніки просування, компанія допомагає своїм клієнтам успішно розвивати бізнес та отримувати високий прибуток.

Шукай стенд Revpanda в демозоні KiAC 2021! Там ти зможеш дізнатися про послуги компанії, поставити запитання її представникам та обговорити з ними деталі подальшої співпраці.


Купити квиток >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 117 голоси, середня 4.28 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.