Зустрічай ексклюзивного спонсора Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 – сервіс приймання платежів «BetaTransfer каса»

Зустрічай ексклюзивного спонсора Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 – сервіс приймання платежів «BetaTransfer каса»

Список топових партнерів Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 продовжує розширюватись. Сьогодні ми представляємо нашого ексклюзивного спонсора – «BetaTransfer каса».

«BetaTransfer каса» – це безпечний онлайн-сервіс для приймання платежів практично в усьому світі. Компанія працює з iGaming-бізнесом, а також компаніями інших нішевих категорій (дейтинг, нутра, інформаційні товари, криптопроєкти тощо).

Завдяки «BetaTransfer касі» можна здійснювати виплати не тільки електронними грошима, а й у крипті. Сервіс швидко та якісно обробляє платежі через Visa, Mastercard, електронні гаманці тощо.

Компанія працює на ринку вже 5 років. За цей час її послугами скористалося понад 3000 клієнтів, які залишилися задоволені першокласним обслуговуванням, цілодобовою підтримкою та швидкими транзакціями.

«BetaTransfer каса» – це завжди надійна та безпечна співпраця. Сервіс працює з кожним клієнтом на індивідуальних умовах, тому ти можеш бути впевненим у найвигіднішому розмірі комісії за користування послугами сервісу.


Приходь 4 листопада на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 й переконайся сам у високій якості платіжного сервісу! Дізнайся про всі переваги «BetaTransfer каси» та не пропусти можливість відпочити в колі крутих афіліатів.

Придбати квиток >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 90 голоси, середня 4.32 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.