Виходимо на бурж-ринок: про спільну роботу iGaming-брендів та афіліатів на KiAC 2 021 розповість власник SEO.Capital Андрій Капельцов

Виходимо на бурж-ринок: про спільну роботу iGaming-брендів та афіліатів на KiAC 2 021 розповість власник SEO.Capital Андрій Капельцов

Як правильно організувати тісну співпрацю брендів та афіліатів під час виходу на іноземні гео? Дізнайся 16 червня на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 з доповіді власника SEO.Capital Андрія Капельцова.

Тема виступу спікера: «Симбіоз брендів та афіліатів під час виходу на іноземні ринки».

Експерт пояснить, у чому особливості іноземних ринків та які методи використовувати для їхнього оцінювання. Він розбере, яким має бути iGaming-бренд для успішного виходу на бурж, та розгляне, як при цьому можуть працювати афіліати, які просувають його. Спікер розповість про проблеми, які можуть виникнути під час освоєння іноземних гео, і дасть практичні поради для їхнього розв’язання.

Андрій – видатний експерт у сфері SEO та інтернет-маркетингу. З 2004 року він досліджує алгоритми пошукових систем і впроваджує нові методи просування. Має великий досвід роботи у висококонкурентних нішах.

З 2017 року є власником компанії SEO.Capital, яка щомісяця генерує для своїх клієнтів 4,5 млн якісного трафіку.

Раніше експерт обіймав позицію СМО в БК Favbet і компанії Evoplay, яка розробляє продукти та рішення для індустрії онлайн-ігор. Працював СЕО в SEO Partners, що спеціалізується на розробленні та просуванні сайтів.

Андрій має досвід в оптимізації процесів пошукового просування та аналізі ефективності сайтів. Він брав участь у розробленні системи збору й аналізу даних, досліджував алгоритми пошуку, оптимізував внутрішні чинники ранжирування всеукраїнських онлайн-порталів і виконував інші завдання з просування інтернет-проєктів.


Приєднуйся до Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 – дізнайся, як просувати гемблінг-ресурси на буржі й отримувати високий прибуток!

Придбати квиток на конфу >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 112 голоси, середня 4.26 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.