«Важлива не тільки кількість, але і якість трафіку». Думка команди RioBet Affiliates

«Важлива не тільки кількість, але і якість трафіку». Думка команди RioBet Affiliates

Про те, як побудувати успішну співпрацю оператора та афіліата, про секрети ефективної роботи з гравцями у своєму інтерв’ю для Kyiv iGaming Affiliate Conference розповіла команда партнерської мережі RioBet Affiliates.

RioBet Affiliates — партнерська мережа для арбітражу в гемблінгу. Програма націлена на довгострокове співробітництво з партнерами і пропонує їм різноманітні маркетингові інструменти, фіксовану комісію, абсолютну прозорість звітів, широкий вибір платіжних систем і уважну підтримку.

Ми поспілкувалися з командою RioBet Affiliates, щоб дізнатися, які умови співпраці афіліатів та операторів є оптимальними, а також як впливають на продуктивність роботи законодавчі нюанси.

Інтерв’юер: Kyiv iGaming Affiliate Conference (KiAC)

Респондент: команда RioBet Affiliates (RioBet)

KiAC: У чому полягають головні особливості програми RioBet? Чим вона цікава для партнерів?

RioBet: Партнерська програма RioBet Affiliates — це конкурентний розмір відрахувань. Ми платимо більше, ніж багато інших: 60% – у перші два місяці й 40–60 % — надалі, залежно від кількості перших депозитів. Докладну таблицю можна знайти на нашому сайті.

Інша перевага — легкість просування якісного продукту, якому довіряють. Ми дуже гнучкі в спілкуванні з партнерами та у визначенні умов співпраці, з нами можна бути впевненим, що знайдеться компроміс, вигідний усім.

KiAC: Як ви вважаєте, які способи залучити партнера найбільш ефективні для операторів зараз? Що в тренді?

RioBet: Партнери хочуть бути впевнені, що їхні зусилля будуть чесно й щедро винагороджені. Тому головний спосіб залучення — це «білий» статус проєкту серед клієнтів і тематичної спільноти. Чесність, платоспроможність і надійність проєкту. Іншим чинником є різноманітність рекламованих проєктів, а також багатий вибір інструментів. І, звісно, можливість отримати кастомні інструменти з просування від проєкту.

KiAC: Які найпоширеніші помилки допускають оператори під час роботи з афіліатами? Як цих помилок уникнути?

RioBet: Якщо не прислухатися до думки, прохань і побажань партнера, це може бути великою помилкою. Вона завадить будь-якому проєкту стати цікавим, популярним і конкурентоспроможним. Слід грамотно фільтрувати завищені вимоги від дійсно доцільних і намагатися максимально відповідати очікуванням партнерів, не ламаючи своєї системи цінностей.

KiAC: Які характеристики оператора, з якими афіліату варто співпрацювати? А які повинні викликати його підозру?

RioBet: Підозру повинні викликати оператори, які не перевіряють афіліатів на якість. Не варто забувати, що афіліат — це партнер, а будь-яке партнерство передбачає деяку відповідність і взаємну відповідальність учасників, які займаються спільною справою. Відсутність вимог слід сприймати як відсутність відповідальності за майбутні виплати та долю проєкту. Варто співпрацювати з майданчиками, які твердо стоять на ногах на ринку, вміють вести діалог і знають собі ціну.

KiAC: У чому полягають переваги гральної сфери для афіліатів?

RioBet: Переваги гральної сфери — це, передусім, одні з найвищих відсотків партнерських відрахувань.

KiAC: Як вебмайстри можуть впливати на якість трафіку?

RioBet: Якість трафіку визначається вебмайстрами. Той трафік, що залучають вебмайстри, проходить через встановлені ними параметри, які є не чим іншим, як властивостями й характеристиками. Якщо ви приводите виключно тих користувачів, які шукають в Iнтернеті «як би пограти без будь-яких витрат», або ж мотивований трафік — прибуток і комісія будуть відповідними. Важлива не тільки кількість, але і якість трафіку.

KiAC: Як на продуктивність роботи оператора та афіліатів впливають законодавчі нюанси?

RioBet: Законодавчі нюанси зі сторони платіжних систем впливають не настільки жорстко, як це відбувається на гральних майданчиках. Блокування ресурсів, безумовно, впливають. Тому ми радимо диверсифікацію ресурсів, щоб отримувати не тільки швидкий, але й надійний і довгостроковий прибуток.


Більше про переваги гральної сфери для афіліатів і секрети ефективної співпраці партнерок і вебмайстрів ви дізнаєтеся на Kyiv iGaming Affiliate Conference. Ознайомитися зі списком спікерів конференції можна тут >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 69 голоси, середня 3.82 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.