У програмі конференції заміна! Про еволюцію CPA-додатків замість Ксенії Ем розповість власник Clicklead.ru Антон Войстріков

У програмі конференції заміна! Про еволюцію CPA-додатків замість Ксенії Ем розповість власник Clicklead.ru Антон Войстріков

У програмі Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019 відбулася зміна. 26 вересня з доповіддю про еволюцію CPA-додатків у гемблінг-ніші замість СЕО Clicklead.ru Ксенії Ем виступить власник партнерської мережі Антон Войстріков.

Антон працює в онлайні з 2011 року. Починав із SEO-просування і перших успіхів досягнув, заробляючи на AdSense. У 2014-му активно зайнявся трафіком із соцмереж і почав заглиблюватися в арбітраж. Власну партнерську мережу – Clicklead.ru – відкрив уже в 2016 році.

Тема виступу залишається такою ж: «CPA-додатки – гарантія високого revenue-трафіку рекламодавцям, або Як ми будуємо воронки при роботі з Gambling-нішею».

Головні тези доповіді:

  • think different, або як глибока аналітика змінює gambling-ринок;

  • як в поточних реаліях підлаштовуватися під високі KPI клієнта;

  • ефективні воронки: чому важливо враховувати поведінкові чинники користувачів і як адаптувати додатки під клієнтів;

  • еволюція в CPA-додатках і чого нам чекати в 2020 році.

Партнерська мережа Clicklead.ru спеціалізується на гемблінг-, беттінг- і дейтинг-вертикалях. У числі перших почала працювати з WebView-додатками у промислових масштабах і видавати їх своїм партнерам. Оскільки з CPA-додатками компанія працює ще з 2017 року, за цей час її фахівцям вдалося ретельно вивчити напрямок, створивши глибокі воронки, які дають рекламодавцям змогу отримати максимально якісний трафік.


Більше про подію >>>

 

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 93 голоси, середня 4.33 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.