Учасником круглого столу «Переродження грального ринку України» на KiAC стане голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв

Учасником круглого столу «Переродження грального ринку України» на KiAC стане голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв

18 грудня участь у панельній дискусії «Переродження грального ринку України» на Kyiv iGaming Affiliate Conference візьме голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

Спікер – кандидат економічних наук і доцент. Раніше надавав послуги консультанта та радника в Міжнародній фінансовій корпорації (IFC), Європейському банку реконструкції та розвитку (EBRD), а також найбільшому в Україні банку «ПриватБанк».

Юрій працював у різних держорганах України: був керівником групи радників міністра економіки, директором департаменту національних проєктів, радником міністра фінансів і міністра інфраструктури, а також міністра екології та природних ресурсів. Обіймав посаду заступника міністра оборони України. З липня 2019 року спікер очолює Херсонську ОДА.

Широкій громадськості Юрій відомий ще й завдяки активній підтримці легалізації грального бізнесу в країні. Зокрема, він заявив, що ця ініціатива може відкрити для Херсонщини великі можливості. Також Юрій запропонував саме в Херсонській області запустити пілотний проєкт із легалізації, щоб залучити інвестиції та розвинути туристичний сектор.

Разом із іншими експертами голова Херсонської ОДА виступить на круглому столі KiAC, де вони обговорять законопроєкти щодо легалізації та нагальні зміни, які необхідно в них внести.


Докладніше про панельну дискусію читайте тут >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 93 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.