Учасником круглого столу Kyiv iGaming Affiliate Conference стане Ірина Сергієнко – президент Української асоціації ігрової індустрії

Учасником круглого столу Kyiv iGaming Affiliate Conference стане Ірина Сергієнко – президент Української асоціації ігрової індустрії

У межах Kyiv iGaming Affiliate Conference 18 грудня відбудеться круглий стіл «Переродження грального ринку України», де обговорять основні кроки для створення в Україні умов світового класу для гемблінг-бізнесу. Його учасницею стане президент Української асоціації ігрової індустрії (УАІІ) Ірина Сергієнко.

Ірина входить до вузького кола гемблінг-експертів, які вже не перший рік активно ведуть діалог із урядом України й обстоюють легалізацію в ЗМІ. Керівний партнер юридичної фірми Sports & Gaming Lawyers, раніше відомої як «Фомін, Сергієнко та партнери».

З 2016 року очолює УАІІ – громадську організацію, що об’єднує експертів у сфері ігрового бізнесу, зокрема азартного. Член Комітету етики та чесної гри ФФУ. Від імені Всеукраїнської спілки розвитку букмекерства представляла інтереси букмекерських компаній Favorit і Parimatch у діалозі з урядом щодо легалізації букмекерства в Україні.

Була членом Міжвідомчої робочої групи при Мінфіні України з розгляду та розв’язання проблемних питань у сфері грального бізнесу та лотерей, а також керівником Координаційної ради із соціально відповідальної легалізації казино, консультантом Комітету ВР України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму (з 2014 по 2019 рік).

Ірина – учасник багатьох міжнародних гральних конференцій, співавтор публікації «Правове регулювання грального бізнесу: європейський досвід, практика в пострадянських країнах, перспективи України».

Свій багатий досвід із представлення інтересів бізнесу в діалозі з урядом експерт застосує під час круглого столу на KiAC. Вона розгляне попередні спроби легалізації та дасть поради, як уникнути помилок у майбутньому.


Докладніше про програму події >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 81 голоси, середня 4.3 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.