Учасником демозони Kyiv iGaming Affiliate Conference стане міжнародна маркетингова агенція Digital Choo (DC)

Учасником демозони Kyiv iGaming Affiliate Conference стане міжнародна маркетингова агенція Digital Choo (DC)

Маркетинг в iGaming-сфері краще доручити професіоналам. 26 вересня в демозоні Kyiv iGaming Affiliate Conference ви зможете зустрітися з представниками компанії Digital Choo – творцями рекламних кампаній Parimatch, PokerMatch, Binomo, Bazabet, Yourbet і FOOTBOOM. Експерти дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Digital Choo (DC) – міжнародна маркетингова агенція з глибокою експертизою в геймінгу та значним досвідом у багатьох інших категоріях.

Серед основних переваг DC – аналітично обґрунтовані рішення, крос-регіональне та мультимедійне планування, широка мережа власних джерел трафіку, спонсорські можливості будь-якої складності та масштабу, понад 500 партнерів міжнародного рівня тощо.

Ефективність агентства підтверджена багатьма міжнародними нагородами, серед яких Betting Awards, Effie Awards, ADC, КМФР, GoldenDrum та інші.

Сервіси DC доступні у всьому світі.

Компанія Digital Choo – спонсор Kyiv iGaming Affiliate Conference, яка об’єднає фахівців із гемблінгу, партнерських програм, вебмайстрів та арбітражників із України та закордону. Конференція відбудеться в Києві 26 вересня.

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 83 голоси, середня 3.84 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.