Популярний арбітражник Денис Ладутько виступить на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021

Популярний арбітражник Денис Ладутько виступить на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021

Як мінімізувати бани в Facebook та Instagram? Які бувають альтернативні методи арбітражу трафіку в гемблінг-вертикалі?

Про ці та багато інших секретних фішок ти дізнаєшся 4 листопада на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, де експерт із реклами у Facebook та Instagram Денис Ладутько виступить із темою «Легкий вхід у gambling: ллємо трафік із Facebook & Instagram у зв’язці з месенджерами».

Він розповість про те, як використовувати класичний маркетинг в арбітражі, а також чому рекламодавець – це партнер, а не клієнт.

Ось кілька фактів про нашого спікера, щоб ти зрозумів, що він справжній спец у своїй справі. Денис співпрацює з такими клієнтами: leeloo.ai, WWFC, eat easy, «АСКА Страхування», Coolhair, Anabel Arto, Ajax, «Шериф» і багатьма іншими. Щомісяця він керує бюджетами в розмірі $50 000. Ефективно інвестував у рекламу понад $1,3 млн клієнтського бюджету. Його особистий рекорд – 4000 лідів по $0,8 на добу.


Заінтригували? Регайся на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 і дізнайся про унікальний досвід популярних арбітражників.

Придбати квиток >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 78 голоси, середня 4.32 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.