Топ-спікери KiAC 2020: експерти з УАІІ, Gagarin Partners, Traffic Devils, Develux і SEO.Capital. Відео

Топ-спікери KiAC 2020: експерти з УАІІ, Gagarin Partners, Traffic Devils, Develux і SEO.Capital. Відео

4 листопада відбудеться Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 – захід про особливості монетизації трафіку в гемблінг-вертикалі та тренди iGaming-ринку.

Подія збере на одному майданчику досвідчених арбітражників і вебмайстрів, SEO-фахівців, юристів, digital-маркетологів та інших експертів, які займаються розвитком і просуванням грального бізнесу.

Програма івенту практично повністю закрита. І ми вже готові представити п’ятірку топових спікерів, які виступлять на конференції:

Спікери розкажуть про перспективи онлайн-гемблінгу в Україні, вплив масштабних акцій на афіліат-бізнес і SEO-оптимізацію сайтів під західні ринки. Також у їхніх доповідях мова піде про видобуток трафіку через мобільні додатки та специфіку управління великими проєктами в гемблінг-сфері.

Хочете знати більше про топових спікерів на KiAC 2020? Дивіться відеоролик.


Встигніть першими придбати квитки на KiAC 2020 та отримайте можливість 26-27 листопада безкоштовно відвідати гральний івент Ukrainian Gaming Week 2020. Покупцям квитків категорії «Бізнес» даруємо квиток на виставку UGW 2020. А за умови покупки VIP-квитка отримуйте в подарунок квиток на конференцію UGW.


Приєднуйтеся до події, щоб особисто познайомитися з професіоналами індустрії та поставити їм запитання!

Програма та деталі івенту >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 112 голоси, середня 4.27 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.