Старший юрист в SBSB Вікторія Івахно розповість про B2B-сертифікацію грального ПЗ на Kyiv iGaming Affiliate Conference

Старший юрист в SBSB Вікторія Івахно розповість про B2B-сертифікацію грального ПЗ на Kyiv iGaming Affiliate Conference

Про вимоги до сертифікації азартних ігор і ПЗ для онлайн-операторів, міжнародні види ліцензування та моделювання цієї системи в Україні на Kyiv iGaming Affiliate Conference розповість старший юрист в SBSB Вікторія Івахно.

Вікторія – старший юрист міжнародної юридичної компанії SBSB, очолює фінтех-напрям. Експерт із корпоративного права. В останні п’ять років надає професійні консультації клієнтам із фінтех- і гемблінг-сфер, надає послуги із захисту авторських прав, ліцензування та реєстрації компаній у всьому світі.

Під керівництвом Вікторії команда юристів SBSB успішно отримує гемблінг- і форекс-ліцензії, реєструє криптобіржі й обмінники.

Спікер виступить із доповіддю «Ліцензування постачальників програмного забезпечення для грального бізнесу в межах B2B-сертифікації». Вона детально розгляне специфіку сертифікації софту для онлайн-гемблінг-бізнесу.

Ключові тези:

  • iGaming-ліцензування: вимоги до сертифікації ігор;

  • дійові особи онлайн-гемблінгу: яке місце в системі займають оператори та провайдери;

  • сертифікація ПЗ: практичні рекомендації та поради щодо підготовки.


18 грудня на KiAC Вікторія розкриє всі аспекти ліцензування грального софту для онлайн-операторів. В2В-сертифікації гемблінг-обладнання буде присвячена наступна доповідь конференції, яку представить народний депутат України Андрій Жупанин.

Докладніше про програму події >>>

 

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 72 голоси, середня 4.31 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.