Спікером Kyiv iGaming Affiliate Conference стане народний депутат України Олександр Дубінський

Спікером Kyiv iGaming Affiliate Conference стане народний депутат України Олександр Дубінський

Народний депутат України Олександр Дубінський стане спікером Kyiv iGaming Affiliate Conference, яка відбудеться 18 грудня.

Олександр Дубінський – член фракції партії «Слуга народу», обраний народним депутатом України за 94-м одномандатним округом Київської області. Сьогодні він обіймає посаду заступника голови комітету Верховної Ради України з питань фінансів, митної та податкової політики.

Олександр є автором альтернативного законопроєкту про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор в Україні.

Олександр Дубінський – один із кращих фінансово-економічних журналістів України. З 2014 до 2019 року був ведучим програми журналістських розслідувань «Гроші», яка виходить на телеканалі «1+1».

До того ж Олександр веде свій авторський блог dubinsky.pro і однойменний YouTube-канал, де обговорює актуальні політичні теми. Аудиторія блогу – понад 1 млн підписників.

На конференції Олександр представить окрему доповідь. Тему його виступу буде оголошено пізніше.

Гості івенту отримають можливість особисто поспілкуватися з народним депутатом і поставити йому запитання щодо легалізації грального бізнесу в країні.


Щоб докладніше ознайомитися з програмою та учасниками заходу, переходьте за посиланням >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 74 голоси, середня 4.31 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.