Знижка 40% від співвласника арбітражної команди ImproveTeam Нікіти Петренка на квитки Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021!

Знижка 40% від співвласника арбітражної команди ImproveTeam Нікіти Петренка на квитки Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021!

Kyiv iGaming Affiliate Conference – крута подія для тих, хто хоче якісно лити трафік на гемблу та завжди залишатися в плюсі. 3 листопада ми збираємо відомих постатей афіліат-індустрії вже вшосте, а отже, на тебе чекає тільки годний контент і нетворкінг із прошареними фахівцями.

Для всіх, хто не хоче зливати бюджет і зацікавлений в успішному просуванні онлайн-казино та беттінг-майданчиків, спікер KiAC 2021, співвласник арбітражної команди ImproveTeam Нікіта Петренко дарує знижку!

Пропозиція діє лише дев’ять днів: тільки з 4 до 12 жовтня включно під час купівлі квитків категорії «Бізнес» отримуй знижку 40%.

На KiAC 2021 Нікіта розповість про те, як його команда ImproveTeam працює з партнерськими програмами та прямими рекламодавцями. Доповідь буде корисною не тільки новачкам на старті, але й досвідченим арбітражникам.

Приходь на KiAC 2021, щоб круто провести час і дізнатися про нові фішки в просуванні гемблінг-оферів. Обіцяємо – буде круто. До зустрічі!


Встигни придбати квиток за вигідною ціною, щоб відчути весь кайф від конфи! >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 109 голоси, середня 4.27 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.