Знижка 40% від CEO martech-холдингу mr.fish Юрія Тіткова на квитки Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021!

Знижка 40% від CEO martech-холдингу mr.fish Юрія Тіткова на квитки Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021!

16 червня відбудеться Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 – захід про партнерський маркетинг і головні тренди в просуванні онлайн-казино та беттінг-майданчиків. Подія збере вебмайстрів, арбітражників, рекламодавців і представників партнерських мереж, які працюють у гральній сфері.

Для всіх, хто цікавиться темою просування бізнесу в гемблінг-вертикалі, спікер конференції, CEO міжнародного маркетингового холдингу mr.fish Юрій Тітков дарує персональну знижку 40% на квитки категорії «Бізнес»!

Пропозиція діє тільки сім днів: з 17 до 23 травня включно! Для отримання знижки під час реєстрації на сайті в спеціальному вікні введіть промокод TITKOV.

Вартість квитка з промокодом: 6000 грн. 3600 грн.

Вмикайте відеозвернення Юрія, щоб докладніше дізнатися про вигідну пропозицію!

На KiAC 2021 Юрій представить доповідь про поточний стан глобального афіліатного ринку та можливості його розвитку. Експерт розповість про тренди гральної індустрії та найперспективніші гео для роботи в гемблінг-вертикалі.

Також на івенті виступлять популярні вебмайстри, фахівці з компаній Jambling, SEO.Capital, Eterna Law, засновники арбітражних команд «Кухня лідів», ImproveTeam та інші експерти з багаторічним досвідом роботи в гемблінг-ніші.


Встигніть придбати квиток на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 за вигідною ціною та дізнайтеся про секрети ефективного просування в гемблінг-вертикалі!

Забрати квиток зі знижкою >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 74 голоси, середня 4.32 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.