Розробник софту для афіліат маркетингу Quints стане учасником демозони Kyiv iGaming Affiliate Conference

Розробник софту для афіліат маркетингу Quints стане учасником демозони Kyiv iGaming Affiliate Conference

Експонентом демозони Kyiv iGaming Affiliate Conference, яка відбудеться 26 вересня, стане компанія Quints. Вона розробляє софт для афіліатного маркетингу та медіабаїнгу.

Quints — це стартап, заснований командою фахівців із великим досвідом роботи в індустрії віртуального гемблінгу. Він займається розробкою рішень, які допомагають компаніям підвищувати ефективність маркетингу, знижувати витрати на залучення клієнтів і збільшувати прибуток.

Основний продукт Quints — програмне забезпечення для афіліатного та медіамаркетингу. Також фахівці компанії можуть прогнозувати ймовірність відходу користувача з майданчика, майбутній LTV гемблера та передбачати інші показники. Для вирішення цих завдань застосовують алгоритми machine learning.

Quints вже встигла завоювати визнання на міжнародному рівні. У 2018 році компанія перемогла в конкурсі Gaming Innovation Start-up Launchpad, який був організований у Макао в межах iGA. Також компанію визнали найкращим маркетинговим стартапом за версією RGW 2018.

У демозоні конференції ви матимете змогу докладно ознайомитися із сервісами компанії та поставити її представникам запитання.


Більше про деталі й учасників івенту можна дізнатися тут >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 107 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.