Приєднуйтеся! Запущено Telegram-чат для нетворкінгу гостей та учасників Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020

Приєднуйтеся! Запущено Telegram-чат для нетворкінгу гостей та учасників Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020

Головна сила Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 – у продуктивному нетворкінгу! Щоб кожен отримав максимум користі від відвідування та участі в заході, ми створили Telegram-чат для онлайн-спілкування. Він об’єднає гостей, спікерів, експонентів і спонсорів події.

Чому варто приєднатися до чату? Тут ви зможете знайомитися, ставити одне одному запитання, ділитися вакансіями та новими ідеями, а також обговорювати новини індустрії, обмінюватися контактами та заздалегідь домовлятися про офлайн-зустрічі на KiAC 2020.

З-поміж учасників чату ви зустрінете популярних арбітражників, вебмайстрів, афіліатів, рекламодавців, представників партнерських програм і СРА-мереж, учасників українського та світового ринку азартних ігор, маркетологів, юристів, SEO-шників, фахівців із реклами та PR, співробітників консалтингових, аутсорсингових компаній і багатьох інших.

Приєднуйтеся до Telegram-чату, щоб у зручному форматі спілкуватися з лідерами індустрії!

Спеціальна пропозиція! Тільки перші покупці квитків на KiAC 2020 зможуть безкоштовно відвідати масштабний гральний івент Ukrainian Gaming Week 2020, який відбудеться 26-27 листопада в Києві.

Купуйте квиток категорії «Бізнес» та отримайте в подарунок квиток на виставку Ukrainian Gaming Week 2020. А покупцям VIP-квитків KiAC 2020 даруємо квиток на конференцію UGW, яка відбудеться в перший день заходу.


Програма івенту >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 116 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.