Приєднуйся до нетворкінгу на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 і отримуй максимальний профіт від заходу

Приєднуйся до нетворкінгу на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 і отримуй максимальний профіт від заходу

Рушійна сила кожної конференції – це нетворкінг. Тому Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 – ідеальне місце для знайомств, спілкування та налагодження нових зв’язків. 3 листопада вона збере в одному місці найкрутіших арбітражників, SEO-шників, вебмайстрів, представників партнерок і гемблінг-операторів.

Впевнені, що переоцінити профіт від якісного нетворкінгу дуже складно. І щоб кожен гість отримав максимум від конфи, ми допоможемо тобі знайти контакт із потрібними людьми в інтерактивному форматі.

Що чекає на тебе на шостій KiAC?

Speed dating – це чудовий спосіб завести нові професійні знайомства та заявити про себе як про крутого спеціаліста. Щоб ти встиг поспілкуватися з колегами з індустрії, для коротких бесід тет-а-тет виділять годину – з 13:00 до 14:00.

Формат як зазвичай простий – зустрічаєтеся за столами, знайомитеся, обмінюєтеся контактами. Й ось уже наприкінці дня в тебе з’являється декілька оферів від крутих партнерок і кілька нових друзів у Facebook.

Знайомства за картами – ще один класний спосіб зустріти потрібних людей. На стійці реєстрації кожному гостю видаватиметься по гральній карті. Під час кава-брейку шукай відвідувачів із картами тієї ж масті, знайомся, спілкуйся, обмінюйся візитками. Після такого нетворкінгу ти точно знайдеш того фахівця, якого давно шукав. Подальшу співпрацю можна буде обговорити вже особисто за чашкою кави.

Будь впевнений – на KiAC 2021 ти не тільки прокачаєш свої скіли на максимум, але й поспілкуєшся з видатними постатями, знайдеш контакт із майбутніми партнерами й отримаєш круті офери.


Приходь на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021. Будь активним та отримай від конфи максимальний профіт!

Придбати квиток >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 52 голоси, середня 4.35 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.