Принципи Responsible gambling на KiAC розкриє ігровий радник у 1710 Gaming Ltd Крістіна Такор-Ранкін

Принципи Responsible gambling на KiAC розкриє ігровий радник у 1710 Gaming Ltd Крістіна Такор-Ранкін

Відповідальна гра, або Responsible gambling – ключовий принцип протидії лудоманії на державному рівні. Про те, як реалізують цю систему в країнах Європи, 18 грудня на KiAC розповість ігровий радник у 1710 Gaming Ltd Крістіна Такор-Ранкін.

Тема її доповіді: «Responsible gambling: протидія гральній залежності на рівні законодавства».

Ключові тези:

  • як створити систему Responsible gambling в Європі;

  • заходи протидії гральній залежності на рівні держави;

  • спеціалізовані організації для боротьби з лудоманією.

Експерт із Великобританії, Крістіна володіє 25-річним досвідом роботи в гемблінг-сфері. Вона виконувала обов’язки операційного менеджера в таких великих гральних компаніях, як William Hill, Blue Square, The Tote (Sport) і Virgin Games.

Спікер спеціалізується на захисті гравців, маркетинговому просуванні, створенні та впровадженні стратегій. Володіє всіма аспектами робочого циклу геймінг- і гемблінг-сфер – від первинного збору даних, ліцензування та запуску грального проєкту до виходу на нові ринки та залучення клієнтів.

Зараз Крістіна обіймає посаду ігрового радника в 1710 Gaming Ltd, яка працює зі стартапами, інвесторами, авторитетними операторами казино, державними регуляторами та галузевими асоціаціями по всьому світу. Компанія представляє широкий спектр послуг – від консультаційних до комплексних операційних і навіть управлінських.


Приєднуйтесь до Kyiv iGaming Affiliate Conference, щоб перейняти досвід експертів гральної сфери з Великобританії, Італії, Швеції та інших країн, де азартний бізнес легальний.

Більше про програму >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 50 голоси, середня 4.33 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.