Представляємо General Affiliate Sponsor KiAC 2021 – партнерську програму Alpha Affiliates

Представляємо General Affiliate Sponsor KiAC 2021 – партнерську програму Alpha Affiliates

Раді представити партнерську програму Alpha Affiliates, яка стала General Affiliate Sponsor на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021. Приходь 4 листопада на івент, щоб познайомитися з її представниками й обговорити умови співпраці.

Alpha Affiliates – партнерка в гемблінг- та беттінг-вертикалях, яка працює на ринку вже дев’ять років. Орієнтується переважно на бурж-аудиторію. Охоплює 38 країн, понад 5000 партнерів та 1 млн гравців.

Це прямий рекламодавець, який має десять власних брендів, що володіють ліцензією Мальти та Кюрасао. З-поміж них Golden Star, Evospin, Loki Casino, Megapari та інші.

Партнерська програма здійснює виплати за динамічною моделлю RevShare. Розмір комісії – до 50%. Також пропонує високі ставки за CPA та індивідуальні Hybrid-угоди. Забрати свій заробіток можна раз на місяць. За умови залучення понад десяти гравців на день доступні щотижневі відрахування. Оплата відбувається без затримок і не пізніше 15 числа.

Alpha Affiliates пропонує докладну статистику, де вказана вся інформація про гравців. Дані можна групувати за датою, брендом, джерелами й іншими параметрами. Усе просто та прозоро.

Які переваги має партнерка:

  • всі онлайн-майданчики працюють автономно один від одного: у разі відходу в мінус інших оферів це не торкнеться;
  • зручний інтерфейс, який перекладено 20 мовами;
  • підтримує 19 способів оплати, з-поміж яких ePayments, Skrill, Neteller, PayPal, Visa, Mastercard, Bitcoin та інші;
  • відсутні часові обмеження на отримання прибутку;
  • чудова реферальна програма, що пропонує до 5% від NGR гравців приведеного партнера.

Уже через кілька днів Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 збере найкращих із найкращих. Приходь на івент, щоб круто провести час із видатними профі індустрії та знайти максимально вигідні офери!

Програма конфи >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 99 голоси, середня 4.3 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.