PokerMatch – спонсор пакетів і платиновий спонсор Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019

PokerMatch – спонсор пакетів і платиновий спонсор Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019

Платиновим спонсором і спонсором пакетів Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019 став найкращий покер-рум Укрнету – компанія PokerMatch. 26 вересня на стенді компанії відбудеться бездепозитний турнір із крутими призами.

Про спонсора

PokerMatch – міжнародна компанія, глибоко інтегрована в ринок України. У червні 2019 року їй виповнилося три роки. Надає користувачам сервіси з онлайн-покеру, казино, слоти й інші ексклюзивні ігри, наприклад, JetX. У PokerMatch можна грати цілодобово та з будь-яких пристроїв. Підтримка українською, англійською та російською мовами.

Генеральний партнер збірної України зі спортивного покеру та Всеукраїнської федерації спортивного покеру, PokerMatch приділяє велику увагу розвитку покеру в країні. У союзі з Всеукраїнською федерацією спортивного покеру проводить серії живих легальних турнірів PokerMatch UA Millions.

Компанія займає 14-те місце у світовому рейтингу покер-румів (серед 70 компаній). Має одну з найбільших у світі команд амбасадорів та стримерів на регулярних контрактах. Серед амбасадорів компанії: найкращий покерист України Євген Качалов, найкраща покеристка країни Ольга Єрмольчева та відомий шоумен Олексій Дурнєв.

PokerMatch активно залучає афіліатів і партнерські мережі. Пропозиції щодо співпраці компанія приймає на пошту: aff@pokermatch.com.

Про турнір

У межах Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019 спонсор проведе бездепозитний покерний турнір, зареєструватися на який можна буде на стенді PokerMatch.

Гостей чекає турнір із техаського холдему на дев’ять гравців. Без першого внеску.

Учасниками можуть бути всі охочі, для цього потрібно залишити свої контакти на стенді PokerMatch. Гравці будуть обрані рандомно.

Кожен учасник турніру отримує колоду брендованих карт. А три переможці отримають сертифікати з грошовим бонусом для гри в покер-румі PokerMatch:

  • I місце – 5000 гривень на гру;

  • II місце – 3000 гривень на гру;

  • III місце – 2000 гривень на гру.


Приєднуйтесь до івенту, щоб узяти участь у турнірі PokerMatch, а також ознайомитися з послугами інших спонсорів та учасників події.

Більше про програму >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 65 голоси, середня 4.31 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.