Перейти на СРА-модель і не злити бюджет: доповідь засновника Quints Романа Бута

Перейти на СРА-модель і не злити бюджет: доповідь засновника Quints Романа Бута

Сьогодні учасники гемблінг-ринку планомірно переходять з RevShare-угод на співпрацю за моделлю СРА. Через це оператори можуть зіткнутися з проблемою неефективної розтрати коштів. Як тверезо оцінити ризики під час роботи за моделлю СРА? Яку попередню роботу потрібно провести, щоб не злити бюджет даремно і наскільки швидко можна відбити витрати?

На всі ці запитання відповість Роман Бут – засновник Quints. 26 вересня на Kyiv iGaming Affiliate Conference він виступить із доповіддю на тему «Як правильно “готувати” СРА».

Основні тези:

  • як вижити оператору під час переходу з Revenue Share на CPA;

  • чому під час вибору СРА-моделі важлива конверсія з «реєстрації» в «депозит»;

  • особливості поведінки гравців і партнерів;

  • аналіз трафіку і фільтрація джерел.

Роман Бут – експерт у галузі онлайн-гемблінгу. У цій сфері він працює понад 10 років. За свою кар’єру встиг попрацювати в компаніях «Парі-Матч», UB Gaming і «М.С.Л.».

У 2018-му експерт заснував компанію Quints. Вона займається розробкою ПЗ для партнерського маркетингу та медіабаїнгу. Також Роман є співзасновником SupportLab – аутсорсинг-компанії, яка надає широкий спектр послуг із роботи з клієнтами.


Докладніше про те, яких заходів потрібно вжити, щоб залишитися в плюсі під час переходу на СРА-модель, – на Kyiv iGaming Affiliate Conference.

Ознайомитися з програмою івенту >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 117 голоси, середня 3.77 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.