Переносимо KiAC 2021 на один день уперед! 4 листопада чекаємо на тебе в найкрутішій локації Києва – Premier Palace Hotel

Переносимо KiAC 2021 на один день уперед! 4 листопада чекаємо на тебе в найкрутішій локації Києва – Premier Palace Hotel

Цього разу ми вирішили провести KiAC 2021 в одній із найрозкішніших локацій Києва – п’ятизірковому готелі Premier Palace Hotel. Тому змушені перенести конфу на один день уперед.

Нова дата івенту – 4 листопада.

Обов’язково приходь на захід, щоб класно провести час із видатними постатями афіліат-індустрії, обмінятися досвідом і знайти вигідні офери.

Kyiv iGaming Affiliate Conference відбудеться вже вшосте, а отже, на тебе чекає максимум годного контенту від визнаних спеців гемблінг- і беттінг-ніші.

Ми наповнили програму корисними доповідями від найкращих вебмайстрів та арбітражників, сеошників і розробників, топменеджерів і маркетологів. Ти дізнаєшся про всі тренди в ігровому маркетингу, успішне просування товарів у соцмережах, альтернативні джерела трафіку, розвиток SEO-проєктів від 0 до результату й не тільки.

Конфа завершиться запальною вечіркою з покерним турніром, який ти запам’ятаєш надовго.

 


Приєднуйся до бомбічної вечірки, яка збере лідерів афіліат-ком’юніті з усієї України. Обіцяємо – буде спекотно. Приходь!

Зарегатися просто зараз >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 74 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.