Перенесення не буде! KiAC 2021 відбудеться 4 листопада: які документи обов’язково беремо з собою на івент?

Перенесення не буде! KiAC 2021 відбудеться 4 листопада: які документи обов’язково беремо з собою на івент?

За рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС з 1 листопада Київ потрапляє до «червоної зони» поширення COVID-19. Проведення масових заходів буде дозволено, але з дотриманням певних вимог.

Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 відбудеться в раніше заплановану дату – 4 листопада. На івенті будуть дотримані всі карантинні заходи та правила безпеки, встановлені Кабінетом Міністрів України та Комісією з питань ТЕБ та НС.

Важливо! Щоб отримати доступ на захід, усі відвідувачі й учасники обов’язково мають пред’явити один із таких документів:

  • негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, який був проведений не більше ніж за 72 години до івенту;
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, проведеного не більше ніж за 72 години до заходу;
  • міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які внесені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в умовах НС.

Твоє здоров’я – пріоритет № 1! Тому ми зобов’язані попросити в тебе один із цих документів.


Не забувай про маску, дотримуйся дистанції та зберігай спокій. Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 відбудеться, як і обіцяли. Приходь!

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 87 голоси, середня 4.31 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.