Партнерська програма в гемблінг-вертикалі Alpha Affiliates – Diamond Affiliate Sponsor на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021

Партнерська програма в гемблінг-вертикалі Alpha Affiliates – Diamond Affiliate Sponsor на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021

Організатори Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 з гордістю представляють Alpha Affiliates – партнерську програму, яка стала спонсором VIP-зони, пакетів і реєстрації в статусі Diamond Affiliate Sponsor.

Alpha Affiliates – прямий рекламодавець у вертикалях гемблінгу та беттінгу, який уже понад 9 років успішно працює на 38 іноземних ринках. Зараз партнерська програма пропонує афіліатам 11 сильних оферів у сфері азартних ігор і ставок.

Головні переваги Alpha Affiliates:

  • Довічний дохід: афіліати отримують виплати за залучених гравців без будь-яких обмежень за часом.
  • Постійна робота над підвищенням конверсії оферів.
  • Виплати за моделлю RevShare до 50%, високі ставки за CPA та індивідуальні Hybrid-угоди.
  • Налагодження та підтримка постбеку, аналіз трафіку.
  • Відсутність негативного перенесення балансу та комісійних зборів.
  • Уважна служба підтримки.
  • Бонус за залучення субафіліатів у розмірі 5% від їхнього NGR.

Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 про ефективні способи просування онлайн-казино та беттінг-майданчиків відбудеться 16 червня.


Відвідайте захід, щоб дізнатися про секрети отримання високого профіту в гемблінг-вертикалі та познайомитися з видатними експертами!

Зареєструватися >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 77 голоси, середня 4.32 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.