Партнер юридичної компанії Eterna Law Артем Кузьменко – учасник круглого столу на KiAC 2020 про трансформацію ринку онлайн-гемблінгу

Партнер юридичної компанії Eterna Law Артем Кузьменко – учасник круглого столу на KiAC 2020 про трансформацію ринку онлайн-гемблінгу

4 листопада учасником круглого столу, який відбудеться на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020, стане партнер юридичної фірми Eterna Law Артем Кузьменко. Він поділиться експертною думкою та відповість на запитання відвідувачів івенту.

Тема круглого столу: «Трансформація українського ринку онлайн-гемблінгу: юридичні ризики, поточний стан і перспективи».

У межах обговорення спікер спільно з іншими експертами розгляне правові ризики запуску гемблінг-проєктів в Інтернеті та можливості ринку онлайн-гемблінгу.

Артем – юрист практики корпоративного права та M&A із 10-річним досвідом. Спеціалізується на консультуванні місцевих і міжнародних компаній.

Спікер надавав клієнтам допомогу в розв’язанні корпоративних, комерційних, регуляторних питань, які пов’язані з діяльністю компаній у сферах харчової промисловості, фармацевтики, ритейлу, IT, телекомунікацій, фінансів і виробництва. Брав участь у забезпеченні корпоративних проєктів і M&A-угод, займався створенням і ліквідацією підприємств. Також він надавав супровід та юридичне забезпечення роботи підприємств харчової промисловості, металургії, гірничодобувних і сільськогосподарських підприємств.

Раніше Артем працював в адвокатській компанії «Прайм». Зараз він обіймає посаду партнера юридичної фірми Eterna Law.


Приєднуйтеся до івенту, щоб особисто поспілкуватися зі спікером та поставити йому запитання про юридичний бік роботи афіліатів.

Програма та деталі івенту >>>

 

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 109 голоси, середня 4.28 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.