Особливості ідентифікації гравців на KiAC розкриє партнер у Nordic Gambling Аріо Мансурі

Особливості ідентифікації гравців на KiAC розкриє партнер у Nordic Gambling Аріо Мансурі

Чому ідентифікація гравців необхідна гемблінг-закладам, і які складнощі виникають під час її реалізації? На ці запитання у своїй доповіді на Kyiv iGaming Affiliate Conference відповість партнер в Nordic Gambling Аріо Мансурі.

Тема виступу спікера: «Ідентифікація гравців: чому це необхідно, і які можуть виникнути проблеми».

Ключові тези:

  • способи ідентифікації гравців у наземних та онлайн-казино;

  • врегулювання систем спеціалізованого ПЗ на рівні держави;

  • контроль виплати виграшів.

Аріо – адвокат із п’ятирічним досвідом надання юридичних послуг на ринку Швеції. У 2018 році приєднався як партнер до Nordic Gambling. В основі його практики – підготовка та ліцензування операторів відповідно до нового шведського закону про азартні ігри, а також перевірка бізнесу на відповідність державним стандартам із реклами та відповідальної гри.

Nordic Gambling – єдина юридична фірма в скандинавських країнах, яка спеціалізується на законах, пов’язаних з азартними іграми. Зокрема на ліцензуванні та консультуванні операторів із питань відповідності держстандартам. Партнери Nordic Gambling брали активну участь у розробці законодавства та нормативних актів у низці європейських юрисдикцій, зокрема в Данії та Швеції.

На KiAC виступлять експерти з країн, де гемблінг уже законний, вони поділяться досвідом щодо ключових напрямів, які необхідні для успішної легалізації азартної індустрії в Україні.

Докладніше про програму >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 58 голоси, середня 4.35 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.