Огляд демозони Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019, частина 2. Відгуки TruePlay і Digital Choo

Огляд демозони Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019, частина 2. Відгуки TruePlay і Digital Choo

Ми вже розповіли про те, що відбувалося в демозоні Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019 на стендах міжнародного оператора PokerMatch та розробника онлайн-казино SoftGamings. Також у попередньому матеріалі ви знайдете відгуки їхніх представників.

Продовжуючи огляд демозони, ми розглянемо ще двох експонентів. Читайте відгуки срібного спонсора TruePlay, а також спонсора стрічок і бейджів Digital Choo.

TruePlay – перша партнерська програма, яка гарантує прозорі виплати завдяки блокчейну.

Digital Choo (DC) – міжнародна маркетингова агенція з глибокою експертизою в геймінгу і значним досвідом у багатьох інших категоріях.

«Наша основна фішка – гарантія захисту від шейвінгу». Срібний спонсор TruePlay

Відвідувачі гідно оцінили стенд партнерської програми TruePlay, де наплив людей не припинявся з початку івенту та до його закриття. Чималу роль у цьому відіграв виступ їхньої спікерки, яка анонсувала реліз програми та конкурс із 100% RevShare від залучених клієнтів.

«Досить висока активність, багато цікавих контактів, – залишив відгук про подію менеджер партнерської програми TruePlay Олексій. – Презентуємо тут наш проєкт. На конференції СМО в TruePlay Людмила Кривко також озвучила умови нашої партнерської програми та розповіла про проєкт загалом».

Олексій детальніше розповів про те, що показує в демозоні партнерка та чим цікавляться відвідувачі: «На стенді ми пояснюємо переваги партнерської програми. Для вебмайстрів є пакет мерчу з нашою символікою. Обмінюємося інформацією. Пригощаємо коктейлями. Але основне – це спілкування щодо співпраці з тими, хто зацікавлений у нас і з ким би ми хотіли працювати.

Проєкт здійснює практику на блокчейні. Багатьох цікавить, як це може вплинути на розвиток гемблінгу. Передусім це цікаво вебмайстрам, вони хочуть знати, як це допоможе в роботі. Наша основна фішка – гарантія захисту від шейвінгу. Це те, що найбільше впливає на фінальний результат роботи вебмайстрів із партнерськими програмами. Коли настає час підрахувати гроші, усі хочуть, щоб сума вийшла реальною. Наше завдання – зробити так, щоб вони отримали все, що їм належить».

Реліз нової захищеної від шейвінгу партнерки та присвячений йому конкурс зацікавили багатьох вебмайстрів та афіліатів. А такі приємні бонуси, як мерч і коктейлі, не залишили байдужими навіть тих, хто про нову співпрацю поки не думав.

«Ми намагаємось віднайти щось особливе для кожного». Спонсор стрічок і бейджів Digital Choo (DC)

Біля стенду Digital Choo можна було поспілкуватися з багатьма ключовими представниками агентства. Тут відвідувачі могли поставити запитання спікеру конференції Максиму Кирієнку – керівнику напряму mobile в міжнародному маркетинговому агентстві Digital Choo.

Івент зокрема відвідали Ірина Курочкіна (засновник та СЕО), Олег Профатило (Chief Strategy Officer), Ільяс Меликов (Chief Communications Officer) та Ольга Гараєва (Head of Business Development).

«Мені дуже подобається івент. Трохи здивувала локація, але коли потрапив сюди та побачив, яка тут кількість грамотних профільних людей, експертів у своїй індустрії, мені дуже сподобалося. Продовжуйте в тому ж дусі, keep up the good work! Усе дуже класно та чудово, відмінний колектив, відвідувачі та експерти», – відгукнувся про подію керівник маркетингової комунікації в Digital Choo Ільяс Меліков.

Окремо він поділився думкою про конференцію: «Дуже цікаві лекції. У нас також був свій спікер, який розповідав про діджитал у сфері мобайлу. Він презентував один із кейсів із нашим основним клієнтом Parimatch».

«Ми тут зі своїм стендом, що тільки примножило кількість нових знайомств і гарного нетворкінгу. У нас сьогодні було повно різних відвідувачів із цікавими запитаннями, до кожного намагаємося знайти свій підхід. У Digital Choo велика кількість вертикалей і сервісів, які ми надаємо, тому для кожного пробуємо знайти щось особливе – те, що підходить саме його бізнесу», – зазначив Ільяс.

Третя частина огляду демозони буде присвячена експонентам Quints, SupportLAB и LPB Bank. З матеріалу ви дізнаєтеся, що було представлено на їхніх стендах, а також які відгуки залишили учасники.


Постреліз Kyiv iGaming Affiliate Conference 2019 >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 91 голоси, середня 4.3 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.