Оголошуємо запуск Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020! Не пропусти старт реєстрації

Оголошуємо запуск Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020! Не пропусти старт реєстрації

У листопаді 2020 року відбудеться довгоочікувана Kyiv iGaming Affiliate Conference, присвячена практичному застосуванню партнерського маркетингу в гемблінг-вертикалі.

Конференція буде корисною для вебмайстрів, арбітражників, партнерських програм і СРА-мереж, гральних і беттінг-операторів, рекламодавців, маркетологів, розробників, SEO-майстрів і багатьох інших, чия діяльність пов’язана з онлайн-сегментом грального бізнесу.

Продаж квитків усіх категорій стартує впродовж тижня.

Про програму події

У програмі Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020: доповіді професіоналів індустрії, демозона зі стендами галузевих компаній, speed-dating і вечірка.

На заході виступлять популярні експерти, які розкажуть, як продуктивно працювати в iGaming-напрямі, і пояснять, як заробляти, зливаючи трафік на гемблінг- і беттінг-оффери.

Афтепаті організовують для власників VIP-квитків. На гучній вечірці гості зможуть поспілкуватися в неформальній атмосфері та весело провести час.

Вигідна пропозиція для перших відвідувачів івенту!

Щоб глибше зануритися у вивчення особливостей і перспектив ринку азартних ігор, встигніть скористатися спеціальною пропозицією!

Першим покупцям квитків на KiAC 2020 даруємо квиток на найбільшу галузеву виставку Ukrainian Gaming Week, яка відбудеться 26-27 листопада.

А перші власники квитків категорії VIP отримають у подарунок квиток на конференцію UGW за участю українських законодавців, керівників профільних асоціацій та іноземних експертів.


Підписуйтесь на розсилку новин і сторінки KiAC у соцмережах, щоб не пропустити старт продажу квитків і залишатися в курсі всіх оновлень програми >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 67 голоси, середня 4.32 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.