Про відповідальну гру та боротьбу з лудоманією на KiAC розповість Чармейн Хоган із Playtech

Про відповідальну гру та боротьбу з лудоманією на KiAC розповість Чармейн Хоган із Playtech

Боротьба з гральною залежністю – це одна з головних вимог, яку регулятори висувають представникам азартної індустрії. Які заходи протидії лудоманії приймаються на законодавчому рівні різних країн і що потрібно для створення в Європі системи відповідальної гри?

Про це гостям Kyiv iGaming Affiliate Conference, яка відбудеться 18 грудня, розповість керівник із юридичних питань у Playtech Чармейн Хоган.

Спікер виступить із доповіддю на тему «Responsible gambling: протидія ігровій залежності на рівні законодавства».

Основні тези:

  • як створити систему відповідальної гри в Європі;

  • заходи протидії лудоманії на рівні держави;

  • спеціальні організації для боротьби з ігроманією.

Чармейн – юрист, що володіє 15-річним досвідом роботи у сфері гемблінгу та геймінгу. Раніше вона обіймала посаду постійного представника Мальти в Євросоюзі. Також спікер була національним експертом Європейської комісії. Вона допомагала учасникам грального ринку та європейським регуляторам знаходити взаєморозуміння.

Чармейн працювала в найбільшій британській гемблінг-компанії bet365. Вона займалася розробленням нормативної та міжнародної політики, питаннями ліцензування та нормативно-правової відповідності.

Сьогодні спікер – керівник із юридичних питань у компанії Playtech, яка розробляє програмне забезпечення для гральної індустрії.

Тему протидії лудоманії на рівні держави Чармейн висвітлить разом із ігровим радником у 1710 Gaming Ltd Крістіною Такор-Ранкін.


Програма та деталі івенту >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 59 голоси, середня 4.28 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.