Про оптимізацію доходів афіліатів на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 розповість R&D у BananzaAffiliates Володимир Лучанінов

Про оптимізацію доходів афіліатів на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 розповість R&D у BananzaAffiliates Володимир Лучанінов

У гемблінг-вертикалі багато афіліатів концентруються на обмеженій сфері діяльності, у якій найкраще розбираються, і працюють з акаунтами, креативами, посиланнями, контентом, популярними інструментами. Але згодом вони втрачають весь раніше зароблений трафік через відсутність глибоких знань про те, що з ним відбувається після передання партнерським програмам. Як же правильно побудувати робочий процес, щоб отримувати стабільний заробіток?

Тему оптимізації доходів афіліатів на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 розбере Володимир Лучанінов – R&D у BananzaAffiliates.com. Івент відбудеться 16 червня.

Експерт розповість, чому для кращої конвертації трафіку важливо знати про екосистему онлайн-гемблінгу та розбиратися в математиці казино. Спікер пояснить, у чому особливості воронки продажів у гральному сегменті, перерахує важливі характеристики моделей виплат RevShare та CPA, а також розгляне можливі ризики в роботі афіліатів і поділиться ефективними способами, як їх уникнути.

Володимир має 13-річний досвід роботи в гральній сфері. Зараз він обіймає посаду R&D у партнерській програмі Bananza (BananzaAffiliates.com), яка пропонує прямі офери в гемблінг-вертикалі. Експерт допомагає афіліатам збільшувати заробіток.

Раніше Володимир керував маркетинговими командами на різних гео. Також фахівець виступав на багатьох профільних конференціях.


Приєднуйтеся до Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, щоб дізнатися про ефективні способи видобутку трафіку в гемблінг-вертикалі!

Програма та реєстрація >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 115 голоси, середня 4.3 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.