Про альтернативні джерела трафіку на KiAC 2021 розповість product owner в компанії Bsg.world Аліса Киричок

Про альтернативні джерела трафіку на KiAC 2021 розповість product owner в компанії Bsg.world Аліса Киричок

Конкуренція в гемблінг-ніші досить висока. Щоб лити в плюс, потрібно розглядати не тільки стандартні, але й альтернативні джерела трафіку, наприклад розсилки. Чи допоможуть вони отримати максимум профіту? 3 листопада на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 розповість product owner в Bsg.world та засновниця консалтингового агентства EmailConsulting.top Аліса Киричок.

Спікерка розкриє тему «Альтернативні джерела трафіку: вебпушинг, чат-боти та персоналізація email».

З доповіді ти дізнаєшся, як дорощувати трафік із різних каналів на прикладі казино, а також ознайомишся з кейсами побудови дашборду для відстеження прибутку з різних каналів комунікації.

Аліса – product owner в Bsg.world, операторка мобільного віртуального зв’язку. З 2005 року компанія налагоджує комунікацію між бізнесом і замовниками на мільярдах пристроїв у всьому світі. Також експертка працює бізнес-тренером у «ПриватБанку», «Цитрусі», tikets.ua.

Спікерка спеціалізується на автоматизації систем масових комунікацій за допомогою email, SMS, PUSH, Telegram. За роки роботи реалізувала понад 500 проєктів розсилок у різних галузях: від e-commerce до фінансової сфери, гемблінгу та крипти.

Раніше обіймала посаду маркетологині в сервісі email-розсилок Unisender. Постійна учасниця галузевих конференцій в Україні та за кордоном.


Стань частиною крутої афіліат-події – швидше регайся на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021! Тільки тут ти налагодиш корисні знайомства з топами індустрії.

Придбати квиток на конфу >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 116 голоси, середня 4.27 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.