Про SEO в гемблінг-вертикалі на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 розповість глава відділу SEO в Develux Георгій Рисак

Про SEO в гемблінг-вертикалі на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 розповість глава відділу SEO в Develux Георгій Рисак

SEO залишається одним із найбільш дієвих інструментів для просування у сфері азартних ігор. Однак із кожним роком механізм пошукової видачі ускладнюється, з’являються нові технологічні алгоритми й обмеження. Як у поточній ситуації налаштувати SEO для проєктів гемблінг-вертикалі? Які труднощі можуть виникнути в процесі? Як утримати позиції та домогтися позитивних результатів попри все?

Приєднуйтесь 16 червня до Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, бо на всі ці запитання відповість глава відділу SEO в Develux Георгій Рисак!

Він виступить з інформативною доповіддю на тему «Реалії SEO в гемблінг-ніші: як не згоріти та досягти результату».

Георгій – кваліфікований експерт у галузі пошукової оптимізації. Має досвід роботи з нішами travel, dating, gambling, academic writing. Уже понад два роки керує відділом SEO в компанії Develux, яка займається розробленням і постачанням програмного забезпечення.

Раніше спікер обіймав посаду SEO-спеціаліста в компаніях Booked.net, YourQuery і Digital Agency Panem. Георгій регулярно виступає на галузевих заходах, а також веде блог, де ділиться матеріалами про SEO-налаштування для вебресурсів і розбирає цікаві кейси.


Реєструйтеся на сайті KiAC 2021 заздалегідь, щоб не пропустити корисні доповіді від видатних спікерів і дізнатися різні аспекти просування продукту в гемблінг-ніші!

Програма та реєстрація >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 83 голоси, середня 4.32 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.