Про ризики виходу іноземних онлайн-операторів на український ринок розповість Аліна Плющ

Про ризики виходу іноземних онлайн-операторів на український ринок розповість Аліна Плющ

Ухвалення закону про регулювання гральної діяльності відкрило перед іноземними гемблінг-операторами нові можливості для розвитку легального інтернет-бізнесу в Україні. Але з якими правовими ризиками можуть зіткнутися гральні компанії, які вирішать запускати онлайн-проєкти на новому ринку?

Про це 4 листопада на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 розповість партнерка юридичної фірми Sayenko Kharenko Аліна Плющ.

Тема виступу спікерки: «Юридичні ризики виходу іноземного онлайн-оператора на ринок України».

Аліна – юристка-практик з більш ніж 20-річним досвідом. Спеціалістка в галузі управління приватним капіталом, грального законодавства, корпоративного права, M&A, корпоративних фінансів і ринку капіталу. Надає консультації з питань корпоративної реструктуризації, продажу цінних паперів та активів, створення підприємств, приватного розміщення акцій та підготовлення компаній до виходу на міжнародні ринки.

З 2014 року Аліна бере участь у розробленні законодавства про азартні ігри. Є співзасновницею та членкинею правління Української асоціації ігрової індустрії.

Як партнерка юридичної фірми Sayenko Kharenko експертка очолює практику приватних клієнтів. Вона захищає інтереси бенефіціарів власників великого бізнесу в Україні й інших країнах. Також спікерка допомагає розв’язувати питання, які пов’язані зі створенням трастових структур і фондів, інвестиційних фондів і компаній із сегрегованими інвестиційними портфелями.

Аліна входить до списку найкращих юристок та юристів у сфері управління приватним капіталом за версією Who's Who Legal: Private Client 2015-2019. Є членкинею Американської торгової палати в Україні, Європейської бізнес-асоціації та Асоціації правників України.


Приєднуйтесь до події, щоб поспілкуватися з експерткою та поставити їй запитання.

Програма івенту >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 58 голоси, середня 4.36 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.