Про правильний підхід до залучення кадрів у гральну індустрію на KiAC 2020 розповість засновниця Gagarin Partners Інна Бабич

Про правильний підхід до залучення кадрів у гральну індустрію на KiAC 2020 розповість засновниця Gagarin Partners Інна Бабич

Як формуються успішні команди гемблінг-фахівців після легалізації гральної діяльності в Україні? З якими складнощами можуть зіткнутися учасники ринку під час підбору кваліфікованих кадрів?

Про це 4 листопада на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 розповість засновниця гемблінг партнерки Gagarin Partners Інна Бабич.

Тема виступу спікерки: «Досвід побудови успішної команди в гемблінгу до легалізації та після».

Основні тези:

  • кейс формування успішної команди: складнощі та підводне каміння;
  • розвиток бренду роботодавця після прийняття грального законодавства: основні очікування;
  • складнощі під час підбору персоналу в різних гемблінг-напрямах (покер, казино, букмекерство);
  • труднощі пошуку кадрів для департаменту з розроблення продуктів;
  • чому розробники софту виїжджають із країни та як це може вплинути на IT-бізнес;
  • чи бояться фахівці працювати в гральній індустрії та як правильно залучати кадри.

Інна працює в гемблінг-індустрії з 2010 року. На старті своєї кар’єри у сфері азартних ігор вона обіймала посаду журналістки в різних покерних проєктах. Потім спікерка працювала на великих міжнародних покерних серіях RPT і RPS. Була менеджеркою покерної команди. Обіймала посаду редакторки сайтів про покер.

У 2014 році Інна приєдналася до команди покер-руму «Покердом». За чотири роки роботи в компанії вона пройшла шлях від копірайтерки до членкині ради директорів.

У 2019 експертка заснувала власну партнерську програму Gagarin Partners, у каталозі якої представлені офери у категоріях гемблінгу, беттінгу та покеру.


Приєднуйтесь до івенту, щоб поставити спікеру запитання та дізнатися про правильний підхід до створення ефективних команд у гральній галузі.

Програма та реєстрація >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 63 голоси, середня 4.33 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.