Нейромаркетинг як ефективний спосіб просування грального бізнесу: розповість співзасновник Beehiveor Academy and R&D Labs Віктор Комаренко

Нейромаркетинг як ефективний спосіб просування грального бізнесу: розповість співзасновник Beehiveor Academy and R&D Labs Віктор Комаренко

Нейромаркетинг – новий комплекс методів, завдяки яким аналізують реакцію людини на маркетингові подразники, наприклад рекламу. Його мета полягає в пошуку способів об’єктивного визначення вподобань споживачів. Зараз ця методика все частіше використовується для ефективного просування продукції в різних сферах.

Але в чому полягають дослідження нейромаркетингу? Як його можна успішно впровадити в геймінгу і гемблінгу? Які українські компанії вже використовують цю методику?

Про це 16 червня на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 розповість Віктор Комаренко – співзасновник Beehiveor Academy and R&D Labs.

Тема доповіді: «Можливості нейротехнологічних і поведінкових досліджень у гральній індустрії».

Експерт пояснить, у чому особливості нейромаркетингу та як правильно розробляти моделі ігрової поведінки. Він розповість про можливості для нейромаркетингових досліджень у сферах геймінгу та гемблінгу, а також проаналізує кейси популярних компаній, як-от Parimatch, «Київстар» і Vodafone.

Віктор – популяризатор науки. Співзасновник Beehiveor Academy and R&D Labs, яка спеціалізується на аналізі поведінки, розробленні та впровадженні нейротехнологій у бізнес та освіту. Він кандидат біологічних наук, доцент КНУ ім. Тараса Шевченка, член Українського фізіологічного товариства та товариства нейронаук України. Також експерт входить до складу Федерації європейських товариств нейронаук (FENS).

Як спікер Віктор виступає на різних тематичних івентах. Постійно проводить профільні вебінари та подкасти на тему нейротехнологій.


Приєднуйтеся до Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, щоб дізнатися про інноваційні методи ефективного просування бізнесу в гемблінг-вертикалі!

Програма та реєстрація >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 84 голоси, середня 4.32 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.