Нетворкінг на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020: чим дивуватимемо цього року?

Нетворкінг на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020: чим дивуватимемо цього року?

Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 – це не тільки практичні доповіді, робочі кейси та стенди з найкращими рішеннями для iGaming-ринку. Також на заході будуть створені комфортні умови для продуктивного спілкування та заведення корисних знайомств.

Щоб гості отримали максимум вигоди від відвідування конференції, ми приготували для них кілька цікавих нетворкінг-форматів.

Speed-dating

Для спілкування у форматі speed-dating виділять 30 хвилин – з 13:00 до 13:30. В окремій нетворкінг-зоні на відвідувачів чекатимуть п’ять столів. За кожним із них зможуть розміститися по двоє людей. Поступово вони переходитимуть від одного столу до іншого, завдяки чому познайомляться з великою кількістю учасників.

На спілкування в кожної пари буде по три хвилини. Цього часу вистачить для того, щоб представитися, коротко розповісти про сферу своєї діяльності й інтереси, обмінятися контактами та домовитися про особисту зустріч.

Беручи участь у speed-dating на KiAC, ви зможете налагодити комунікацію з топовими афілатами, арбітражниками, вебмайстрами, представниками партнерських програм і СРА-мереж, рекламодавцями, власниками гемблінг-бізнесу, а також іншими фахівцями, які працюють в iGaming-сфері.

Знайомство завдяки гральним картам

А для тих, хто віддає перевагу невимушеному спілкуванню, ми підготували ще один формат нетворкінгу – знайомство за картами.

На стійці реєстрації кожен відвідувач KiAC 2020 отримає гральну карту. Під час кава-брейку гості мають знайти співрозмовника з картою такого ж номіналу та почати з ним розмову. Це чудовий квест для тих, хто хоче отримати корисні зв’язки!

Про KiAC 2020

Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 відбудеться 4 листопада в київському конференц-холі «Оазис». На заході досвідчені експерти-практики розкажуть про тонкощі роботи в гемблінг-вертикалі та розглянуть кейси монетизації трафіку.

Приєднуйтеся до івенту, щоб більше дізнатися про ефективні інструменти партнерського маркетингу та познайомитися з елітою афіліатної спільноти!

Купуйте першими квитки на конференцію та отримайте шанс безкоштовно відвідати гральний івент Ukrainian Gaming Week 2020. Покупцям квитка категорії «Бізнес» даруємо квиток на виставку UGW 2020. А ті, хто купить VIP-квиток, зможуть безкоштовно відвідати конференцію UGW.


Встигніть придбати квитки на KiAC 2020 за вигідною ціною! Найближчими днями планується підвищення.

Програма та реєстрація >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 118 голоси, середня 4.31 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.