Не пропустіть вигідну пропозицію! Знижка 20% на квитки KiAC 2020 з нагоди Дня юриста

Не пропустіть вигідну пропозицію! Знижка 20% на квитки KiAC 2020 з нагоди Дня юриста

8 жовтня в Україні святкується День юриста. З нагоди цього свята даруємо знижку на квитки Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020. Не пропустіть шанс прокачати свої навички з вигодою!

Про умови акції

Спеціальна пропозиція, яка присвячена Дню юриста України, діятиме тиждень – із 6 до 12 жовтня 2020 року. У цей період вартість квитків на KiAC 2020 буде знижена на 20% і складе 2400 грн. З 13 жовтня відбудеться підвищення ціни.

Вартість квитків із 6 до 12 жовтня: 2400 грн.

Вартість квитків з 13 жовтня: 3000 грн.

Акція поширюється тільки на квитки категорії «Бізнес». Щоб купити квиток за зниженою ціною, не потрібен промокод. Просто реєструйтеся та автоматично отримуйте знижку.

Спікерка KiAC 2020 рекомендує: запрошення на івент від Аліни Плющ

Партнерка юридичної фірми Sayenko Kharenko Аліна Плющ, яка стане спікеркою KiAC 2020, вітає з професійним святом усіх фахівців, чия діяльність пов’язана з юриспруденцією.

На конференції Аліна візьме участь у круглому столі щодо особливостей переродження грального ринку України після прийняття закону про легалізацію гемблінг-діяльності.

Про KiAC 2020

Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 відбудеться 4 листопада. На гостей заходу чекають експертні доповіді, демозона, закрита вечірка та море продуктивного нетворкінгу.

На заході професіонали галузі розберуть кейси формування успішних команд у сфері гемблінгу та розглянуть робочі способи просування сайтів на різних ринках. Також спікери розкажуть про управління великими проєктами в гральній індустрії, порівняють ефективні та застарілі інструменти монетизації трафіку, а також обговорять інші актуальні теми.

Першим покупцям квитків категорії «Бізнес» даруємо квиток на масштабну галузеву виставку Ukrainian Gaming Week 2020, яка пройде 26-27 листопада. А перші власники VIP-квитків отримають у подарунок квиток на конференцію UGW.


Приєднуйтеся до KiAC 2020, щоб дізнатися про головні тенденції в гемблінг-вертикалі та розібратися в тонкощах просування гральних і беттінг-проєктів.

Купити квиток >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 64 голоси, середня 4.33 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.