Не пропустіть «страшні» знижки з нагоди Гелловіну! Вартість квитків на KiAC 2020 знижена на 30%

Не пропустіть «страшні» знижки з нагоди Гелловіну! Вартість квитків на KiAC 2020 знижена на 30%

31 жовтня в усьому світі відзначається найбільш таємниче свято в році – Гелловін. З нагоди цієї події оголошуємо шестиденний марафон страшно низьких цін на квитки Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020.

Не пропустіть останній шанс купити квитки на івент за максимально вигідною ціною!

Умови акції

З нагоди Гелловіну вартість квитка категорії «Бізнес» буде знижена на 30% і складе лише 3500 грн. Святкова акція триватиме з 28 жовтня до 2 листопада. 3 листопада та безпосередньо в день заходу (4 листопада) квитки коштуватимуть значно дорожче.

Вартість квитка в період акції: 3500 грн.

Вартість квитка 3 листопада: 5000 грн.

Вартість квитка в день заходу – 4 листопада: 7000 грн.

Для купівлі квитка за страшно низькою ціною переходьте в розділ реєстрації, заповнюйте відповідну форму й одразу отримуйте 30-відсоткову знижку.

Поспішайте! У вас є всього шість днів, щоб скористатися вигідною пропозицією.

Про KiAC 2020

Подія відбудеться 4 листопада в конференц-холі «Оазис». На заході виступлять лідери афіліатної спільноти, які розкажуть про перспективи ринку онлайн-гемблінгу та трендові інструменти партнерського маркетингу. Окрім цього, вони розберуть кейси просування онлайн-проєктів і розкриють секрети отримання високого профіту під час роботи в гральній ніші.

Доповіді на актуальні теми, цікаві нетворкінг-формати та закрита вечірка – усе це чекає на гостей івенту.

Приєднуйтеся до конференції, щоб розібратися в особливостях залучення трафіку в гемблінг-вертикалі та познайомитися з професіоналами галузі.


Купуйте квитки на KiAC 2020 та отримайте унікальну можливість безкоштовно відвідати галузевий івент Ukrainian Gaming Week.


Реєстрація >>>

 

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 97 голоси, середня 4.3 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.