На круглому столі KiAC обговорять кроки, які необхідні під час створення умов світового класу для гемблінг-бізнесу України

На круглому столі KiAC обговорять кроки, які необхідні під час створення умов світового класу для гемблінг-бізнесу України

18 грудня 2019 року на Kyiv iGaming Affiliate Conference фахівці з різних країн обговорять особливості легалізації грального бізнесу в Україні. Тут і відбудеться круглий стіл, присвячений переродженню азартного ринку країни та його впливу на економіку.

На конференції світові експерти поділяться своїм досвідом розвитку індустрії азартних ігор. Окремо будуть розглянуті питання ліцензування гральної діяльності та протидії лудоманії.

Після доповідей відбудеться круглий стіл «Переродження грального ринку України». До участі запрошені представники українських державних органів, які залучені до процесу легалізації. У межах круглого столу обговорять відповідні законопроєкти, а також розберуть, наскільки вигідна детінізація нелегального ринку азартних ігор і створення нового законного бізнесу для розвитку економіки країни.

Експерти розглянуть, як ліцензування дасть змогу поповнити державну скарбницю вже найближчими роками та в тривалій перспективі. Вони спрогнозують вплив легалізації на інвестиційний клімат і на розвиток великого та середнього бізнесу в Україні. Особливу увагу приділять виходу іноземних брендів на український ринок.

Учасники круглого столу розберуть, скільки часу потрібно для налагодження системи роботи керівних органів та які кроки слід зробити, щоб створити для гемблінг-бізнесу умови світового класу. Експерти висловлять свої ідеї щодо внесення правок у поточні законопроєкти, обговорять питання різниці між ними, а також альтернативи.

Приєднуйтесь до KiAC, щоб уже зараз дізнатися про головні перешкоди, з якими зіткнеться переродження грального ринку, і можливості, що відкриваються для бізнесу.


Купити квиток >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 101 голоси, середня 4.31 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.