На KiAC 2021 керівний партнер Stron Legal Services Олег Дерлюк стане учасником дискусії про трансформацію українського грального ринку

На KiAC 2021 керівний партнер Stron Legal Services Олег Дерлюк стане учасником дискусії про трансформацію українського грального ринку

З прийняттям в Україні закону про регулювання гемблінг-діяльності почалося відродження ринку азартних ігор і його становлення в легальному полі. Які ж зміни зараз відбуваються в індустрії та як нові законодавчі вимоги впливають на розвиток бізнесу?

16 червня на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 ці й інші запитання розкриють у межах панельної дискусії на тему «Трансформація українського ринку гемблінгу – легалізація азартних ігор і ліцензування. Вплив нових правил на зміни бізнесу».

Представляємо учасника обговорення – керівного партнера в Stron Legal Services Олега Дерлюка! Під час дискусії він поділиться експертною думкою та відповість на запитання гостей.

Олег – фахівець у сфері податкового структурування та консалтингу з восьмирічним досвідом. Брав участь у реалізації понад 70 проєктів у сферах IT, fintech та e-commerce.

Протягом останніх трьох років працює керівним партнером в Stron Legal Services. Це юридична фірма, яка надає консалтингові, корпоративні, фідуціарні й інші послуги. Зокрема, вона надає консультації щодо реєстрації компаній у понад 50 країнах світу, допомагає у розв’язанні питань податкового структурування, відкритті банківських рахунків, веденні бухгалтерського обліку.

Раніше Олег обіймав посаду Chief Legal Officer у компанії Maxpay, яка постачає платіжні послуги для власників онлайн-бізнесу.


Хочете зрозуміти, як успішно працювати в гемблінг-вертикалі в умовах мінливого ринку? Приєднуйтеся до Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021!

Програма івенту та реєстрація >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 51 голоси, середня 4.35 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.