На KiAC 2021 співвласник ImproveTeam Нікіта Петренко розповість, як арбітражнику шукати прямих рекламодавців

На KiAC 2021 співвласник ImproveTeam Нікіта Петренко розповість, як арбітражнику шукати прямих рекламодавців

Що перспективніше для арбітражника та вебмайстра – співпрацювати з партнерською програмою чи з прямим рекламодавцем?

Про це 3 листопада на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 розповість Нікіта Петренко – співвласник арбітражної команди ImproveTeam, яка займається видобутком трафіку в гемблінг-вертикалі. Минулого року її оборот становив $800 000.

Експерт розкриє тему «Партнерські програми vs прямі рекламодавці. Які моделі кращі?».

Він пояснить, які існують критерії вибору партнерів в арбітражі, поділиться перевагами та недоліками партнерок, пояснить, кому з ними вигідніше співпрацювати. Також Нікіта докладно розбере, хто такі прямі рекламодавці та де їх шукати. І як приємний бонус спікер розповість про свою команду ImproveTeam, з ким вона працює та чому.

Нікіта – автор курсу для арбітражників і таргетологів «Gambling з Facebook 2.0».

Раніше працював менеджером із розвитку бізнесу в рекламній мережі Saleeex CPA. Обіймав посаду Head of Аffiliate в міжнародної маркетингової компанії SunBurn Studio. Має 5-річний досвід у гемблінг-ніші та CPA-маркетингу.


Час заробляти! Приходь на KiAC 2021 та дізнайся від профі індустрії, як монетизувати трафік на найкращих умовах і з максимальною вигодою.

Придбати квиток на конфу >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 54 голоси, середня 4.36 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.