На KiAC 2021 співзасновник арбітражної команди «Кухня Лідів» Роман Чесановський розповість про запуск чат-ботів для зливу трафіку на гемблінг

На KiAC 2021 співзасновник арбітражної команди «Кухня Лідів» Роман Чесановський розповість про запуск чат-ботів для зливу трафіку на гемблінг

Як завдяки чат-ботам добувати трафік у гемблінг-вертикалі? І що краще використовувати для залучення гравців – мобільні застосунки чи месенджери? Про це 16 червня на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 розповість співзасновник арбітражної команди «Кухня Лідів» Роман Чесановський.

Експерт виступить із доповіддю на тему «Як запускати чат-боти, які приносять 300 депозитів у день у гемблінгу».

Спікер пояснить, як месенджери можуть допомогти в залученні трафіку в гемблінг-ніші. Він розгляне шлях користувача від рекламного оголошення через чат-бот до реєстрації. Окремо фахівець розповість, як знизити бани рекламного кабінету.

Роман – сертифікований месенджер-маркетолог із ROI 707%. Понад чотири роки займається розробленням чат-ботів. Через них він запустив уже понад 100 воронок.

Експерт є співзасновником «Кухні Лідів», яка спеціалізується на видобутку трафіку з таких джерел: Facebook, Instagram, TikTok, Google, YouTube. У результаті проведення рекламних кампаній команда вивела в лідери понад 20 міжнародних проєктів і заробила для своїх клієнтів $1,8 млн чистого прибутку.

Спільно з іншими арбітражниками Роман забезпечує 300 депозитів на день. Середня окупність гравців на СНД-ринку становить три місяці.


Приєднуйтеся до KiAC 2021 – дізнайтеся про ефективні інструменти для просування гемблінг- і беттінг-оферів!

Деталі програми та реєстрація >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 102 голоси, середня 4.32 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.