«Ми раді працювати як із досвідченими вебмайстрами, так і з початківцями» – представник партнерської програми 1win Partners

«Ми раді працювати як із досвідченими вебмайстрами, так і з початківцями» – представник партнерської програми 1win Partners

На що вигідніше лити трафік – гемблінг чи беттінг? Що з арсеналу маркетолога найефективніше працює під час просування оферів? І які азартні ігри зараз найбільш популярні серед гемблерів? На ці й інші запитання в інтерв’ю для Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 відповів представник партнерської програми 1win Partners.

1win Partners – офіційна партнерська програма букмекерської компанії 1win. Пропонує найкращі гемблінг- і беттінг-офери на ринку. Обіцяє афіліатам щедрі виплати та вигідні умови співпраці.

1win Partners – платиновий спонсор Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020.

В інтерв’ю представник 1win Partners розповів про особливості партнерки, умови роботи з афіліатами, вимоги до вебмайстрів та інші нюанси, важливі в партнерському маркетингу.

Інтерв’юер: Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 (KiAC)

Респондент: представник 1win Partners (1wP)


KiAC: Коли була заснована партнерська програма 1win Partners? У чому її особливості та переваги?

1wP: 1win Partners працює з 2017 року. За ці роки на ринку ми побудували чудові стосунки з партнерами та знаємо, що їм дійсно потрібно. Це найкращі ставки за оферами, real-time-статистика, виведення доходу в будь-який час і продукт, який чудово конвертить.


KiAC: Що це за продукт, на який зливають трафік афіліати, що співпрацюють із 1win Partners? Що забезпечує конверсію?

1wP: Букмекерська контора (БК) 1win приймає ставки на спорт, кіберспорт, віртуальний спорт, а також TVBET. Окрім ставок, гравцям доступні ліцензоване казино, live-games, покер та інші ігри від найкращих провайдерів.

Водночас користувачі можуть дивитися улюблені фільми без реклами на 1win TV. Вбудований кінотеатр чудово впливає на утримання гравців.

Для хайролерів і постійних клієнтів реалізована окрема програма лояльності: система VIP-доменів, грошові бонуси на ігровий рахунок, ексклюзивні бонуси й акції.

Сайт БК адаптований для будь-яких пристроїв. У нас є програми для iOS, Android, Windows і MacOS. Сайт професійно перекладений на 18 мов, і їхня кількість постійно зростає. Для поповнення та виведення коштів доступні найпопулярніші платіжні системи та безліч валют. Найкращі показники click2reg, reg2dep гарантовані завдяки user-friendly-інтерфейсу, реєстрації та поповнення в один клік.

Гравцям надається вітальний бонус + 200% до першого депозиту (до $1000).


KiAC: Гемблінг чи беттінг: на що вигідніше лити трафік в 1win Partners?

1wP: Обидві вертикалі приносять гарний прибуток. Вибір залежить від джерела трафіку та досвіду вебмайстра.


KiAC: На яких умовах 1win Partners співпрацює з афіліатами?

1wP: Для співпраці доступні три моделі: RevShare, CPA і Hybrid.

За RS вже на старті роботи ми надаємо 50% від загального прибутку БК із кожного гравця. Розрахунок проводиться за GGR, усі комісії та витрати залишаються за нами. За збільшення обсягів конверсій можливе підвищення до 60%. Усі залучені гравці довічно закріплюються за афіліатом.

У межах CPA ми платимо від $25 до $150+ за кожного залученого клієнта, який пройшов встановлений KPI. Розмір виплати залежить від GEO та джерела трафіку, яке використовується партнером. Актуальну інформацію можна в будь-який момент уточнити в менеджера.

Умови за гібридною системою обговорюються індивідуально.


KiAC: Який дохід можуть отримувати афіліати під час співробітництва з 1win Partners?

1wP: Дохід залежить тільки від бажання та навичок афіліатів. Хороший трафік добре оплачується. Максимуму немає.


KiAC: Що потрібно для того, щоб приєднатися до партнерської програми? Які вимоги висуваються до вебмайстрів?

1wP: Поріг входу мінімальний. Ми раді працювати як із досвідченими вебмайстрами, так і з початківцями. Достатньо написати менеджеру, і він допоможе з реєстрацією в партнерській програмі. Надасть усі необхідні інструкції та рекомендації щодо роботи, покаже, як використовувати рекламні інструменти. Ми надаємо всю необхідну допомогу в роботі як для профі, так і для новачків.


KiAC: Які маркетингові інструменти ви рекомендуєте використовувати для просування ваших оферів?

1wP: Передусім це посилання та промокод. Ми надаємо партнерам посилання, які не відрізнити від звичайного дзеркала БК, у них немає реферального коду. Вони виглядають лаконічно та добре конвертують. Промокод партнери створюють самостійно в особистому кабінеті. Максимально ефективно вони працюють у зв’язці з промоматеріалами, з рекламою ігрових розділів чи окремих спортивних подій. Можливе виготовлення індивідуальних промо під запити партнера. Надаємо вебмайстрам застосунки для Facebook та різні лендінги.

Також добре себе зарекомендувала система ваучерів. Завдяки їм афіліати можуть надавати гравцям грошові кошти для гри. Їм варто просто ввести код із картинки на сайті. Так гравці знайомляться з продуктом і з високою ймовірністю вносять депозити.


KiAC: Які різновиди азартних ігор зараз найбільш популярні з-поміж гемблерів? З чим це пов’язано?

1wP: Зараз популярна гра Aviator, ми винесли її в самостійний розділ. Вона побудована на генераторі випадкових чисел, який перед початком раунду створює випадковий коефіцієнт, досягаючи якого гра закінчується. Завдання гравця – встигнути вивести кошти до досягнення цього значення.

Вважаємо, що секрет її популярності в простоті, візуалізації зростання коефіцієнта на виграш та ілюзії контролю над грою.


Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020, яка присвячена практичному застосуванню партнерського маркетингу в гемблінг-вертикалі, відбулася 4 листопада.

Докладніше про підсумки заходу читайте за посиланням >>>

 

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 104 голоси, середня 4.3 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.