Кращі партнерські програми для стрімерів 2018 року

Кращі партнерські програми для стрімерів 2018 року

Коли твої стріми збирають від 50 і більше глядачів, заробити можна не лише на донаті. Зараз є безліч партнерських програм для стрімерів. Вони дають можливість отримувати винагороду за кожен з ефірів. Для участі в більшості з них не потрібно ніяких складних умов: лише адекватне число переглядів і заповнена заявка. В огляді ми розповімо про кращі партнерки 2018 року.

Партнерка-2018: огляд топових пропозицій

1. Twitch. Популярний сервіс для стрімерів майже щороку запускає нові партнерські програми, щоб стимулювати учасників платформи. У 2018 році на сервісі працює сервіс платних емодзі Cheer: користувачі купують їх, щоб нагороджувати улюблених стрімерів. Кожен зі смайликів надає можливість отримати 1 цент. Умови участі та посилання на форму – тут.

Кращі партнерські програми для стрімерів 2018 року - 1

Крім цього, Twitch пропонує користувачам й інші варіанти заробітку:

• на влаштованій рекламі сервісів;

• платні підписки;

• пряма реклама.

2. E.S.V.X.tv. Портал, присвячений кіберспорту, нещодавно запустив партнерську програму для стрімерів. Щоб до неї потрапити, необхідно вести трансляції за означеними напрямами (Dota2, League of Legends та інші) і стати краще за інших претендентів: кількість вакансій для партнерів обмежена.

3. Спільнота Aetherius, яка об'єднує гравців російськомовного ком'юніті ММОРПГ The Elder Scrolls Online, запустила партнерську програму в лютому 2018 року. Програма розрахована на учасників спільноти і дружніх гравців, які ведуть стрім за грою. Учасники отримують підтримку з боку спільноти, просування стрімів і відео, більше глядачів і переглядів, допомога з оформленням каналів і відео і коло спілкування. Aetherius отримує непряму рекламу.

4. Форум 4game запрошує стрімерів і ютуберів, які роблять ролики за грою Lineage2. Партнерка запущена в 2017 році, але як і раніше працює. Успішним учасникам обіцяють подарунки від спонсорів, запрошення на івенти і участь у бета-тестах ігор.

5. Новий сервіс Streamcraft, конкурент «Твічу», набирає талановитих стрімерів. Учасники партнерської програми можуть отримати до 100% доходів від підписок і до 70% – від продажу подарунків.

Не забувай і про те, що ти завжди можеш вставляти у стрім партнерську рекламу з реферальними посиланнями. Оплата залежатиме від кількості переходів, тому пам’ятай про потреби аудиторії: якщо це геймери, то їм навряд чи цікаві товари для дачі або бінарні опціони. А ось реклама магазину ключів для ігор гарантовано набере переходів. Щоб знайти відповідних партнерів, приготуйтеся багато гуглити і спілкуватися з підтримкою сайтів.

Як вступити до партнерської програми для стрімерів?

Умови участі у програмах відрізняються. Але майже всі з них передбачають неабияку кількість переглядів на каналі. Тому, якщо ти націлений заробляти на участі в партнерках і отримувати різноманітні приємні дрібниці від спонсорів, важливо спочатку прокачати канал.

Кращі партнерські програми для стрімерів 2018 року - 2

Про те, як шукати рекламних партнерів і уникати підводних каменів, поговоримо на Kyiv iGaming Affiliate Conference.


Стеж за оновленнями програми на сайті ►►►

 

 

Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції. Підпишіться та отримайте знижку на ваш квиток.