Ловіть промокод! Тільки 11 травня знижуємо вартість квитків Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021

Ловіть промокод! Тільки 11 травня знижуємо вартість квитків Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021

Запускаємо мегавигідну акцію! У вівторок, 11 травня, на один день повертаємо ціну early bird на квитки Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 категорії «Бізнес». Пропозиція діє лише добу.

Акційна ціна 11 травня: 6000 грн 4000 грн.

Щоб придбати квиток за зниженою вартістю, приєднуйтеся до нашого Telegram-чату. Там ви знайдете спеціальний промокод для отримання знижки.

Встигніть купити квиток із максимальною вигодою та приєднатися до обговорення головних трендів партнерського маркетингу в гемблінг-вертикалі!

Чому варто відвідати конференцію?

16 червня KiAC 2021 об’єднає визнаних експертів, які мають багаторічний досвід у просуванні онлайн-казино та беттінг-майданчиків. З-поміж спікерів: провідні вебмайстри, юристи-практики, представники арбітражних команд, СРА-мереж і партнерських програм, а також керівники нішевих компаній.

На заході розкажуть про останні зміни на афіліатному гемблінг-ринку, нестандартні підходи до заливу трафіку з Facebook, ефективні стратегії для SEO-просування, нейромаркетингові дослідження в гральному секторі та піднімуть інші теми.

Відвідавши конференцію, ви отримаєте доступ до корисного контенту, зможете ознайомитися з найкращими рішеннями для роботи в гемблінг-вертикалі, завести корисні знайомства та поспілкуєтеся в колі професіоналів галузі.


Приєднуйтеся до Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 вже зараз – отримайте можливість долучитися до лідерів афіліатної спільноти України!

Купити квиток за зниженою ціною >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 118 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.