Лий на гемблу та дотримуйся законів: на KiAC 2021 партнер Eterna Law Артем Кузьменко розповість про вимоги до реклами азартних ігор в Україні

Лий на гемблу та дотримуйся законів: на KiAC 2021 партнер Eterna Law Артем Кузьменко розповість про вимоги до реклами азартних ігор в Україні

Легальний ринок гембли в Україні вже запущений, але в операторів ще залишаються запитання про ліцензування бізнесу, а в рекламників і афіліатів – про його просування в офлайні й онлайні.

Як лити на гемблу, не порушуючи законів, і про що потрібно знати операторам, щоб без проблем вийти на український ринок? 16 червня на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 про ліцензування та рекламу грального бізнесу розповість партнер Eterna Law Артем Кузьменко.

Тема доповіді: «Реклама азартних ігор і питання ліцензування».

Юрист пояснить, які зараз є вимоги до реклами азартних ігор, і розбере, як знизити ризики під час ліцензування азартного бізнесу. А ще він розповість, яких змін у регулюванні гембли варто очікувати найближчим часом.

Артем – юрист із багаторічним досвідом. Консультує українські та міжнародні компанії. Очолює комітет із грального бізнесу Асоціації адвокатів України. Працює на посаді партнера в юридичній фірмі повного циклу Eterna Law, яка є одним із лідерів юридичного бізнесу в Україні та СНД.

Уже понад 10 років Артем розв’язує корпоративні, комерційні та регуляторні питання, які пов’язані з роботою компаній із таких сфер: ритейл, телекомунікації, фармацевтика, IT, фінпослуги тощо.


Хочеш дізнатися, як просувати гемблінг-офери з дотриманням місцевих законів? Приходь на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021!

Подивитися програму та зарегатися >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 79 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.