Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 дарує вебмайстрам безкоштовні квитки на івент: подробиці

Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021 дарує вебмайстрам безкоштовні квитки на івент: подробиці

Ви вебмайстер? Тоді у вас є можливість безкоштовно зареєструватися на Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, яка відбудеться 16 червня.

Для отримання безкоштовного квитка заповнюйте форму в спеціальному розділі сайту. Після цього на пошту, вказану під час реєстрації, прийде квиток, що дає право на відвідування заходу.

Чому варто приєднатися до Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021?

KiAC 2021 збере провідних афіліатів, юристів, SEO-шників, великих рекламодавців, маркетологів, представників партнерських програм та арбітражних команд. Експерти обговорять поточну ситуацію на українському гральному ринку, розглянуть ефективні підходи до просування онлайн-казино та беттінг-майданчиків, а також поділяться реальними кейсами видобутку якісного трафіку на різних гео.

З-поміж тем, які будуть висвітлені на конференції: використання нейромаркетингових досліджень у гемблінгу, найкращі стратегії для SEO-проєктів, створення операційного бізнесу в онлайн-сегменті, вплив пандемії COVID-19 на глобальний афіліатний ринок у гральній ніші, нестандартні способи заливу трафіку з Facebook тощо.

Відвідавши захід, вебмайстри отримають можливість познайомитися з представниками гральних компаній і безпосередньо домовитися про співпрацю з власниками бізнесу, СРА-мережами та партнерськими програмами.


Приєднуйтеся до KiAC 2021 – отримайте доступ до інсайдів гемблінг-ринку та розширте коло професійних знайомств!

Зареєструватися на конференцію >>>

21+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,

щоб залишатися в курсі всіх новин Kyiv iGaming Affiliate Conference 2021, особисто познайомитися з топовими експертами та долучитися до лідерів афіліатної спільноти!

Перейти

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 67 голоси, середня 4.28 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.