Круглий стіл на KiAC 2020: хто візьме участь в обговоренні перспектив ринку онлайн-гемблінгу в Україні

Круглий стіл на KiAC 2020: хто візьме участь в обговоренні перспектив ринку онлайн-гемблінгу в Україні

4 листопада в межах Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020 відбудеться круглий стіл, у якому візьмуть участь юристи-практики, які мають досвід роботи у сфері азартних ігор. Вони експертно оцінять останні зміни на ринку онлайн-гемблінгу та дадуть відповіді на запитання відвідувачів івенту.

Тема обговорення: «Трансформація українського ринку онлайн-гемблінгу: юридичні ризики, поточний стан і перспективи».

Представляємо експертів, які виступлять на круглому столі:

  • Аліна Плющ – співзасновниця УАІІ, керівниця практики приватних клієнтів у юридичній компанії Sayenko Kharenko.
  • Артем Кузьменко – партнер юрфірми Eterna Law.
  • Ганна Буяджи – керівна партнерка юридичної фірми VigoLex.

Спікери проаналізують тонкощі законодавства щодо онлайн-сегменту грального ринку та пояснять, з якими правовими ризиками можуть стикнутися іноземні оператори під час запуску проєктів в Україні. Також вони розкажуть про практику розвитку грального бізнесу в Інтернеті, реальний стан справ в індустрії та майбутнє онлайн-гемблінгу.

Круглий стіл буде корисним для всіх, хто хоче дізнатися про юридичні тонкощі роботи афіліатів, вплив законодавчого регулювання на просування грального бізнесу в Мережі та зміни, які надалі можуть відбутися на українському ринку онлайн-гемблінгу.

Про KiAC 2020

KiAC 2020 відбудеться в київському конференц-холі «Оазис». Це конференція про тренди афіліатного маркетингу й особливості монетизації трафіку в гемблінг-ніші. Програма івенту буде сконцентрована на розгляді кейсів просування гральних і беттінг-проєктів, а також розборі ефективних інструментів для роботи афіліатів, арбітражників і вебмайстрів.


Не пропустіть вигідну пропозицію!

Купіть квитки на KiAC й отримайте унікальний шанс безкоштовно відвідати найбільший гральний івент Ukrainian Gaming Week. Тим, хто придбає квиток категорії «Бізнес», даруємо квиток на виставку. А перші покупці VIP-квитка отримають у подарунок квиток на експертну конференцію UGW.


Приєднуйтеся, щоб дізнатися, як успішно просувати гемблінг-офери й отримувати високий профіт, не порушуючи закон!

Програма та реєстрація >>>

Оцінить, будь-ласка, новину:
( 84 голоси, середня 4.29 з 5. )
Дізнайтесь про нових спікерів та головні новини конференції.